Duširuumi liigitus

- Apr 13, 2017-

Duširuumi funktsiooni kogu duširuumi ja lihtne duširuumi; Vastavalt stiilis nurgas-kujuline duširuumi, glüüfi saun ekraani, ümarad duširuumi, vann, jne. Vastavalt kuju šassii, ruudu, ringi, fan-kujuline teemant duširuumi ukse struktuur, voldikuksed, korter-ukse duširuumi.

Üldine Dušš toas funktsioon rohkem, hind on kõrge, üldiselt ei saa kohandatud-tehtud. Kogu duširuum aurufunktsiooni nimetatakse ka aurusauna, südamehaigus, hüpertensioon patsient ja laps ei saa kasutada aurusauna eraldi. Võrreldes üldise duširuumi, lihtne Dušš toas on mingit "katus", rikas stiil, selle on alumine anum või keemilistest kivi alt ridge või loomulik kivist alus, Põhja basseini tekstuur on keraamika, akrüül, keemilistest kivi, nagu Põhja ning Ridge või paigaldada duširuumi plastikust või karastatud klaasist pott, karastatud klaasuksed on tavaline karastatud klaas, kõrge kvaliteediga karastatud klaas, karastatud laineline klaas ja lapiga karastatud klaas ja materjal.

Nende tarbimise mahu näidatakse järk-järgult tekkima, parandada elukeskkonna, parandada elukvaliteeti muutub linnaelanike tungivat vajadust. Seetõttu Dušš toas tootjad soovivad suunatud turu asukoht teise astme linnades ja suur maapiirkondades, kus on paljutõotav.

Dušš toas on ehitus-riistvara kraan, dušš ja sellega seotud elektriseadmed, innovatsiooni ja uute tööstusharude areng. Raames linnastumisel kui elanike tarbimise täiendamine, Hiina Dušš toas turu ees laiem võimalus tulevikus.