Miks tuleks duširuumid paigaldada vannituppa?

- Jan 20, 2020-

"Kolmas ruum"

Vannituba on inimeste koduse elu "kolmas ruum", seega on see meie elus äärmiselt oluline. Praeguseks välja töötatud tualettruumide muster: tualett (või kümbluskaev), kraanikauss (st vannitoakapp), pesumasin (suurtel majadel on eraldi panipaigad), kraanidušid, integreeritud laed jne. Miks me siis peame paigaldada vannitoas dušš uks?

PS: dušši uks on omamoodi duširuum.

Koguge kuumust

Talvel on kõige problemaatilisem probleem suplemine. Pese seda. Kuigi sellel on kuum vesi ja Yuba, tunneb see end endiselt liiga külmana (välja arvatud luksusmajad); kui te seda ei pese, tunnete end ebamugavalt. Siis mängib dušši uks meie vannitamises võtmerolli: kogub soojust

Duššiuks jagab vannitoa suure ruumi väikeseks ruumiks iseseisvaks suplemiseks. Me teame, et mida väiksem ruum, seda aeglasemalt energiat (soojust) eraldub ja see mängib selles väikeses ruumis soojuse kogumisel ja soojas hoidmisel head rolli. Duššiuksega armuda talvel dušši.

Märg ja kuiv eraldamine

Dušiukse soojust koguva funktsiooni kõrval on veel üks väga oluline funktsioon: märja ja kuiva eraldamine

Nagu eespool mainitud, hõlmab "kolmas ruum" tualettruume, vannitoakappe, pesumasinaid ja nii edasi. Kuna suurem osa meie vannitoakappidest on tammekapid, peavad need kauem kasutamiseks olema veekindlad ja niiskuskindlad. Ehkki pesumasinas pole veega probleeme, ei kuiva pesumasina välispind niiskena. Pesumasina kest on raske ja see võib põhjustada ka elektrilöögi.

Siis ei pritsi vesi dušši uksega suplemise ajal väljapoole vannitoa ruumi ega mõjuta vannitoakappe, pesumasinaid ega muid tooteid; see säästab ka sagedase mopiga vaeva, sest vannituba on vett täis.