Mida peaksime kogu vannitoa kaunistamisel tähelepanu pöörama?

- Jun 03, 2019-

Mida peaksime kogu vannitoa kaunistamisel tähelepanu pöörama?


1. Künnise disain, vannitoa künnise kujundus on väga oluline, sest see võib takistada vee voolamist vannitoast, nii et künnise sisekujunduses tuleb pöörata erilist tähelepanu sellele, et künnise planeering peab olema kaldu vannituba sees, et hõlbustada äravoolu, ei tungi vesi väljastpoolt sisse. Teine asi, millele peaksime pöörama tähelepanu, on see, et künnise laius peab olema sama, mis ukseraami laius ja künnise paksus peab olema sama, mis seina paksus, et vähendada tõenäosust põranda paigaldamisel pragusid.


2. Põrandaplaatide ja vannitoa põrandaplaatide paigaldamine peaks pöörama tähelepanu mitmele aspektile. Esimene asi, millele peame pöörama tähelepanu, on see, et põrandaplaate ei saa sillutada, sest vannitoa vesi peab voolama kanalisatsiooni ja põrandaplaatide sillutis peab olema veidi kaldu, et vesi saaks voolata sujuvalt kanalisatsiooni. Teiseks tuleb märkida, et põrandaplaatide liigesed peavad olema joondatud seinaplaatide liigenditega.


3. Maapinna veekindel, põhjaveekindel töö on samuti väga oluline asi ja kõige levinum veekindel materjal on veekindel aine. Vannitoa kaunistamisel tuleb veekindel kiht panna 20 cm kõrgusele põrandast, madalaim kõrgus ei tohi olla väiksem kui künnis. Ja kui põrandal on reserveeritud torud, tuleb need pakendada veekindlasse kihti.


4. Vannitoa pistikupesad peaksid olema veekindlad ja tualettpesad peavad olema piisavad, vastasel juhul tekib hiljem rohkem probleeme. Kui jätate valamu kõrvale pesa, võite panna föön. Kui soovite paigaldada nutika tualeti, peate tualettruumi kõrval reserveerima pesa. Lisaks, et olla ohutu, on kõige parem kasutada veekindlat pistikupesa, millel on kaas. Kui need asjad ei ole varases staadiumis korralikult sisustatud, võivad nad hiljem kasutada ainult pluginaid. Niiskes vannitoas ei ole see tark ja sobiv viis.


5. Parandada vannitoa ventilatsiooniseadmeid ja parandada vannitoa ventilatsiooniseadmeid. Kuna vannituba on suhteliselt suletud ruumi, on vannituppa kerge õhu liikumata jätmine, mis põhjustab lõhna ja mõjutab meie kasutamist. Seetõttu on väga oluline, et vannituba paigaldaks hea ventilatsiooniseadme. Tavaliselt tuleb aken avada ventilatsiooniks, mis soodustab õhu ringlust. Kui veemahuti on vannituppa paigaldatud Ruumis on ventilatsioon tähtsam.