Mida peaksime kogu duširuumi ostmisel tähelepanu pöörama?

- Jun 03, 2019-

Mida peaksime kogu duširuumi ostmisel tähelepanu pöörama?


Kui valite kogu duširuumi, peate teadma, et sobiv on hea. Valides ja ostes, peaksime pöörama tähelepanu mitmele aspektile:


Esiteks on duširuumide üldine sisu suhteliselt kõrge, hea valik kvaliteetsete ja müügijärgsete garantiide kohta suurtele kaubamärkidele.


2. Ära ole ahne, lihtsalt kasuta piisavalt. Kuna üldine perekonna tualettruum on piiratud, võtab liiga suur duširuum liiga palju ruumi, andes inimestele depressiooni.


3. Mõtle ukse avamise viis. Avamismeetodid on üldiselt jagatud väliseks avamiseks, lamedaks avamiseks (vasak-parempoolne libisemine) ja sisemine avamine. Üldiselt tuleb välise ukse avamisel kaaluda, kas tegelik ala on piisav.


4. Kaaluge, kas kogu duširuumi ja tualeti kõrgus on asjakohane. Duširuumi üldine kõrgus on üldiselt umbes 2,1 meetrit, mida tuleb suurendada umbes 10 sentimeetri võrra, seega peaks tualeti tegelik kõrgus olema üle 2,2 meetri, vastasel juhul ei saa seda paigaldada.


5. Kõrge põhjaga silinder võib surfata ja ujuma, aga kui kodus on vanu inimesi ja lapsi, peaksid nad püüdma valida madala põhjaga silindri, vastasel juhul on ebamugav siseneda ja sealt väljuda.


Peale selle saab paigaldada kogu duširuum pärast plaatide paigaldamist ja omanik peaks veetorustiku eelnevalt kaunistamisel reserveerima. Tuleb märkida, et vannituba peaks esmalt paigaldama duširuumi ja paigaldama seejärel muud tarvikud, vastasel juhul ei pruugi vannitoa paigaldamiseks olla piisavalt ruumi.


Duširuum on muutunud ühiseks valikuks, kui paljud inimesed kaunistavad oma kodusid. Duširuumi välimus on inimeste eluviise oluliselt muutnud. See muudab lihtsalt suplemise lihtsaks, kuid muutub ka omamoodi lõbusaks. Kogu duširuum on inimestel rohkem kiitust.