Mis materjal on vannitoa kapp?

- Jun 03, 2019-

Mis materjal on vannitoa kapp?


1. Keraamika: Keraamika on metallist ja klaasist valmistatud kaup, mis kuulub rabedesse toodetesse. Praegu puudub meie riigis keraamika paksuse ühtne standard. Kulude kokkuhoiu tagamiseks ei vasta enamik ärimehi ohutusnõuetele. See viib keraamika purunemise või lahtiühendumiseni. Purustatud keraamikal on teravad teemantsarved, mida on kerge naha kriimustada ja isegi inimesi vigastada. Seetõttu tuleb nende kasutamisel olla ettevaatlik. Kui teil on kodus lapsi, siis ärge valige, kuulnud, millised on halbade WC-istmete tagajärjed! Nii suurema brändi keraamikatoodete parem valik, kvaliteetne kvaliteet ja teenindus on turvalisemad.


2. Marmor: looduslik marmor on lihtsalt keraamika vastand. See on kõva ja mitte rabe ning selle paksus on üldiselt üle 1,6M. Marmor on rikas värvi ja tekstuuriga ning seda saab töödelda erinevateks kujudeks. See on igasuguste kõrgekvaliteediliste vannitoamööbli esimene materjal. Oluline on, et looduslik marmor ei muutuks värvi. See võib hoida majapidamistarbeid värskena ja püsivana, samas kui keraamika värv muutub pikka aega kollaseks ja kahvatuks. Marmor on settekivim, kiirgus on väga väike, siseriiklike ohutusstandarditega kooskõlas olevad marmorist tooted ei kahjusta inimkeha; kohandatud vannitoa kapid kasutavad üldiselt marmorist töölauda, sest marmori suurust saab paindlikult kontrollida, see vastab täielikult kohandatud vannitoa kappide nõuetele.


3. Quartz stone: Kvarts kivi on veel üks taskukohane ja vastupidav mesa materjal lisaks tehiskivile. Kvartsi kivi parem täitmine on see, et see suurendab oluliselt tehiskivide kõvadust, tugevust ja kulumiskindlust ning seda ei ole kasutusprotsessis lihtne kriimustada. See on lauamaterjali jaoks väga oluline. Vannitoa kappide kasutamisel jääb lauale alati kosmeetika hambapasta, mis võib tabelisse sisse tungida, jättes kustumatu märgi. Kvartsitabelite kasutamisel pole probleeme.