Mis on vannitoa ukse jaoks parem materjal?

- Jun 03, 2019-

Mis on vannitoa ukse jaoks parem materjal?

A: Klaasiga alumiiniumisulam on hea, hinne on OK! Plastist terasuks on vastupidav, kuid lukk on liiga halb, hinne on madal!

B: Terasplaadi ja puidust tuumaga uks võib olla veekindel, kuid ukse stiil ei ole palju ja valikuvõimalus on väike. Parim vannituba on titaan ja magneesium.

C: Alloy-uks on parem. Tualettruum on peamiselt veekindel ja kõrge temperatuuriga. Plastist teras on kergesti deformeeritav kõrgel temperatuuril. Kui vannituba on väike,

Parim D: vali metallist või plastikust uksed. Kui vannituba on rohkem kui 4 ruutmeetrit ja uks on duširuumist kaugel, saate valida puidust ukse. Metallist või plastikust uksest tulenevad puudused on: töö on veidi karm ja magamistoauste värvi on raske ühendada. Eelised: veekindel ja niiskuskindel, mitte kergesti deformeeruv, odav. Puidust uste puuduseks on see, et olenemata sellest, kui hea värvipind on, ei saa see kogu aeg blistrit hoida. Õhuniiskuse mõjul on seda lihtne deformeerida ja laiendada. Pika aja jooksul ei pruugi lüliti korralikult töötada. Eelised: Looduslik ja realistlik tekstuur, hea tunne. Peegeldage looduse ilu täielikult.