Mis siis, kui vannitoa äravool on blokeeritud?

- Jun 03, 2019-

Mis siis, kui vannitoa äravool on blokeeritud?


1. Üldist kerget ummistust vannitoas käsitletakse tavaliselt hästi. Kerge ummistus on näidatud vee allavoolu lekkimisel, kuid lekke kiirus on väga aeglane. Seda olukorda silmas pidades saame otseselt kasutada torujuhtme süvendustööde või lihtsate süvendustööriistade kasutamist.


2. Vannitoa kanalisatsiooni ummistus on peamiselt tingitud juuste ummistumisest. Tööpäevadel kaotatakse šampoonimisel palju juukseid. Kui juuksed kogunevad teatud määral toru seina, põhjustab see ummistuse. Praegusel ajal on hea viis sellega toime tulla, kui kasutada tõmmatud juukseid tõmmata. Tavaliselt tuleb lekkekate ja muud kaitseseadmed hästi katta. Kui teil on juuksed, saate selle üles võtta ja visata prügi.


3. WC kasutamisel satuvad WC-sse kogemata ka kõvad esemed, näiteks plastmassist harjad, pudelikorgid, seebid ja kammid. Sellist väikest ummistust saab otseselt süvendada, kasutades torude süvendustööd või lihtsat süvendustööd. Kui see on tõsine, tuleb tualett süvendada. Alles siis, kui midagi on väljas, saab seda täielikult lahendada. Torujuhtme kahjustamise vältimiseks ja kaitsmiseks peame kutsuma professionaalsed kodumajapidamises kasutatavad puhastusvahendid, et tulla meie koju võimalikult kaugele.