Millised on dušiuste tüübid ja nende omadused?

- Jan 18, 2019-

Dušiuks on veekindel kardin, mis asetatakse vannituppa. Üldine dušiuks on valmistatud karastatud klaasist ja on valmistatud muudest riistvaradest. Mis üha enam vannitoa kultuuri, disain lihtne duširuum vannituba on muutunud mood, ja seal on palju tootjaid kohandatud dušš uksed. Millised on duširuumide tüübid ja omadused? Palun vaadake Xiaobiani tutvustust!

Duši ukse tüüp:

Ukselüliti viisi järgi jagatakse dušiuksed liugraudteele ja liigenditüübile. Varased duširuumid olid kõik libisevad rööpad. Slaidid paigaldati duširuumi alusele ja ülemisele küljele. Dušiuksed olid sisse lülitatud slaidirööpadesse, et libiseda edasi-tagasi liikumiseks. Kuna rööpad on kalduvad saastuma või kõvade esemete alla kukkuma, ei ole seda kerge puhastada, mis võib põhjustada halva ukse avanemise ja kahjustumise. Pealegi on libisemisrihmal endal puudusi, nagu lühike kasutusiga ja suur müra surudes ja tõmmates, nii et kõrgema astme duššuks on üldiselt liigendatud liigenditüübiks. Hingedega duširuumid on tavaliselt konstrueeritud ääristeta disainiga ja on lihtsad ja siledad.

Hingedega duširuumi kaalu kannab täielikult hing. Kuna klaasuks on raske, on hinge kvaliteet väga kõrge ja see peab olema vastupidav korrosioonile, väsimusele ja koormusele. Turul on kahte tüüpi hinged erinevatest materjalidest: vaskplaatide hinged ja roostevabast terasest valatud hinged. Roostevabast terasest valatud hinged on välimuse, tugevuse ja korrosioonikindluse poolest veidi kõrgemad. Seetõttu kasutavad rohkem tuntud kaubamärgid roostevabast terasest. Die-cast hinged tagavad dušikabiini ohutu kasutamise ja pikendavad tööiga.

Duširuumi omadused:

1, võib jagada eraldi vanniruumi. Enamik Hiina eluruumidest ja pesuruumidest on ühendatud. Duššuste paigaldamiseks on mõistlik valik. See loob suhteliselt sõltumatu suplusruumi, mis väldib vastastikust mõju ja hõlbustab igapäevaelu.

2. Säästa ruumi. Mõnedel perekondlikel vannitubadel on väike ruum ja nad ei sobi vanni, samas kui dušiukses on palju ruumi.

3, dušš ukse, vesi ei pritsida väljaspool, kui kasutate duši pea märja kogu vannituba põrand.

4, talvel, võib ka dušiuksel kasutada isolatsiooni. Veeaur koguneb väikesesse ruumi ja soojus ei kao kiiresti, mistõttu inimesed tunnevad end väga soojana. Ja kui vannituba on suur ja duširuumi ei ole, isegi kui küte on olemas, tundub sageli väga külm.

5, duširuumi uks on rikas kuju, ventilaatorikujuline, ristkülikukujuline, on väga hea ornament.

Ülaltoodud teadmised on Xiaobiani poolt tutvustatud dušiuksest. Duši uks muutub üha populaarsemaks, lisades teie vannitoale ilu. Usun, et te otsustate kindlasti valida oma pere üldise stiili sobiva dušiuksega!