Millised on niiske ja kuiva eraldamise eelised vannitoas

- Feb 24, 2021-

Kuivade ja märgade tualettide eraldamise osas viitab see tavaliselt kuiva ruumi (tualett, kapp) ja niiske ruumi (duširuum) eraldamisele tualetis. Kuiva ja märja eraldamine on vannitoa kaunistamisel väga oluline, vastasel juhul on kogu vannituba lihtne muuta pikaajaliselt niiskeks, mitte ainult põranda määrdunud, vaid ka lihtne libiseda ja muuta puitmööbel niiskeks. Seetõttu on kuiva ja märja eristamise konstruktsioon väga oluline.


1.Mööbli kasutusaja pikendamine

Puitmööbli puhul mõjutab ümbritseva keskkonna niiskusesisaldus suuresti puitmööbli kasutusiga. Lisaks on niiske keskkond lihtne kasvatada puidust putukaid, mis on puitmööbli otsesed tapjad. Mõnede dekoratiivsete paneelide puhul kodus on paljud kiudmaterjalid. Kuigi kiudmaterjalid ei ole veeplekkidega kergesti korrodeeruvad, kui keskkond on suhteliselt niiske, on need kiudmaterjalid kalduvad hallitusele või muudele melaniini seentele.


  2.Koduohutuse parandamine

Vannitoa puhtana hoidmiseks on tegelikult oluline niiske ja kuiv eraldada. Kuigi dušikardin võib blokeerida suurema osa veest, võib niiske vannituba pärast suplemist siiski palju probleeme tekitada. Ohutuse mõttes võib kuiva ja märja eraldamine vältida libeda vannitoa põranda tõttu kukkumist.


  3.Vältige bakterite kasvu

Veeauru pikaajaline kokkupuude mööbli ja ehitusmaterjalidega põhjustab sisekeskkonna niisket ja niiskus põhjustab bakterite kasvu. Isoleerige veeaur, et vältida bakterite aretamist niiskuse tõttu, nii et duširuum on ka hea valik.

Towel Heating Bar Rack For Bathroom

Aidake kõrvaldada hallituse ja hallituse kasvu


 4.Hoia soojust

Märg ja kuiv vaheseina konstruktsioon võimaldab veeauru koguneda ühte ruumi, mis võib paremini vältida soojuse difusiooni. Võrreldes vannituba ilma kuivade ja märgade vaheseinteta, on soojuse säilitamine parem.