Kolm punkti tähelepanu eest vannitoa kaunistamisel?

- Jun 03, 2019-

Kolm punkti tähelepanu eest vannitoa kaunistamisel?


1. ventilatsioon


Vannitoa sisekujunduses peame pöörama tähelepanu siseruumide ventilatsiooni säilitamisele, vastasel juhul ei saa vannitoas tekkivat lõhna ja lõhna hajutada, mis põhjustab siseõhu häguse, mõjutades seega kasutajate tervist. Kui vannitoa ruum on väike, saab siseruumide ja väliskeskkonna õhu liikumise tagamiseks vahetult valida ka aknasse vahetatava ventilaatori.


2. Maapinna kallak


Selleks, et tagada vannitoa sujuva veevoolu, tuleb vannitoa põranda kaunistamisel kujundada maad, millel on mõned kalded. Vastasel juhul on vannituppa kerge vee kogunemine, mis põhjustab elanikele tarbetuid probleeme ja probleeme ning toob kaasa ka teatud majanduslikke kahjusid.


3. Circuit Distribution


Vannitoas, mis puutub sageli kokku veega, tuleb juhtida suurt tähelepanu juhtmete ja torude paigaldamisele. Vastasel juhul on lihtne tekitada vooluahelaid ja lühis probleeme ning kui see on tõsine, põhjustab see ka võimalikke ohutusprobleeme. Ühendusi ja polte ei tohiks otseselt kokku puutuda ning lambid ja lülitid tuleb kasutada ka ohutuskaitsega, et suurendada elektrienergia kasutamise ohutust.


Eespool nimetatud sisu tutvustab sisekujunduse sisekujundust, seal on palju väikseid detaile ja sisekujunduse põhipunkte, näiteks ruumijaotust, niiskust ja värvi sobitamist.