Köögisegiste on 7 tüüpi. Kas teate, mida teate?

- Sep 25, 2019-

Mõnedes köögisegistides on ka käsidušid ja vee puhastamine. Kasutusomaduste tõttu võib kujunduses näha paljusid liivate kaelakujulisi segiste (nagu gooseneck-kõver). Ja sõltuvalt paigaldusviisist on seinale paigaldatavad, istekohad (laud ja kraanikauss) paigaldustüübid.

Köögikraanide tüübid ja omadused

Segisti ühe käepidemega

Kuum ja külm vesi juhitakse välja ja veepeatusega tehakse käepide, mis saab reguleerida kuuma vee koguse ja temperatuuri toimimist operatsiooni tüübi vasakul ja paremal küljel. Seda kasutatakse köögis laialdaselt, kuna seda saab ühe käega juhtida ja seda on lihtne kasutada. Hinna- ja muutmiskujundusi on palju ning enamikus köökides kasutatakse ka ühe käepidemega kraani.

Topeltkäepide (kraan) segamiskraan

Vee mahtu ja temperatuuri saab reguleerida, varustades sooja ja külma veega kaks käepidet. Seda võib näha ka imporditud toodetes, näiteks individuaalse kujundusega toodetes.

Segisti segamine käsidušiga

Ma pean ütlema, et väljatõmmatav kraan hõlbustab tõesti naisnukke maailmas! Juukseid pestes on kraani tõmbamine hea abimees, näiteks minidušš; puhaste inimeste päästmiseks võite saavutada ka pikamaapesu, näiteks tualeti, seinte jms loputamise, ärge olge liiga tublid! Igapäevase kasutamise hõlbustamiseks on köögisegisti eelistatavalt kõrgem ja tila on ka pikem, eelistatavalt ulatudes äravoolu kohale ja mitte pritsides. Tänapäeval on paljudes köökides sooja veetorud, seega on ostmisel kõige parem valida kahekordne. Erinevate kasutusvajaduste rahuldamiseks on nüüd enamikul köögisegistidest võimalik saavutada kraani korpuse pöörlemine vasakule ja paremale, samal ajal kui kraaniosa, tõmbe tüüpi kraan saab kraani välja tõmmata ja hõlbustada valamu kõigi nurkade puhastamist. , puuduseks on see, et see on välja tõmmatud. Segisti hoidmiseks tuleb vabastada käsi.

Vee puhastamiseks spetsiaalne kraan / integreeritud kraan

Lisaks kuuma ja külma veega segistidele varustatakse mõned majapidamised ka veepuhastitega

Lisaks tavalisele kraanifunktsioonile on olemas ka spetsiaalne kraan veepuhastitele. Paigaldage leti alla filterelement (puhastatud veefilter) ja veepuhastusfiltriga tüüpi kraan. Lisaks on integreeritud veepuhastusega hübriidsegistiüksus.

Näpunäited: erinevus vee eesmise ja lõpliku puhastamise vahel

Tsentraalne eelfilter on kogu torujuhtme veepuhastustoode. See paigaldatakse veetorusse mis tahes avatud veetorusse enne maja esimest vee väljalaskeava. Tsentraalne eelfilter tagab, et veevarustustorude võrgus tekkivat suurt hulka sette lisandeid inimkehale ei kanta. Veetorude ja veetorudele paigaldatud kahvatusseadmete (nt veepehmendajad, veepuhastid, veepuhastid või otsejoogimasinad) eelnev kaitse ja kaitse.

Lõplik veepuhasti on väike majapidamises kasutatav veepuhastusseade, mis võimaldab vees tõhusalt eemaldada kloori, raskemetalle, baktereid, viirusi, vetikaid ja tahket hõljuvat ainet. Järelaktiveeritud süsinik eemaldab vees veelgi mitmesuguseid orgaanilisi aineid ja muudab töödeldud vee selgeks, puhtaks, steriilseks ja paremaks suukorviks. Lõplikku veepuhastajat kasutatakse tavaliste perede igapäevaelus laiemalt.

See on varustatud käsidušši, rektifikatsiooni ja vee puhastamisega.

Automaatne puutevaba kraan

Kontaktivaba kraan võib äravoolu peatada kraanikeha puudutamata. Väljalaskeava asendi all on andur, mis tuvastab käe ja nõude läheduse, kontrollides seeläbi vee väljavoolu ja kraan peatub lahkudes automaatselt. Samuti on tüüp, kus andur asetatakse kraani ülemisse ossa vett tundma ja vesi peatatakse, kui toimingut korratakse.

Mõlemal juhul paraneb sensori tundlikkus ja hõlpsasti kasutatavate toodete arv jõuab järk-järgult rohkematesse peredesse. Kuna käepideme kaudu pole vaja töötada, isegi kui mõlemad käed on hõivatud, saab veevoolu reguleerida. Toiduvalmistamisel ja puhastamisel on väga hea vältida ka õli plekke kätel või vahusegisti. See on väga populaarne sanitaartüüp. Kraan.

Puutelüliti tüüp (kraanilüliti tüüp) kraan

Ülemine lüliti juhib äravoolu tüüpi kraani. Käe tagaosa või randme puudutamine muudab selle kasutamise hõlpsaks ka siis, kui käed on hõivatud, nii et võite igal ajal peatuda.

Küpsetusprotsessi ajal võib käepidet määrida käsitsi. Seda tüüpi käed on sobivad ainult peopesa, sõrmede ja käe tagaosa kaudu. Kuna see võib sageli ühe nupuga vett peatada, on see vee säästmiseks suurepärane.

Spetsiaalne kraan Nakajima valamu jaoks

Peo stiilis Nakajima kraanikausis kasutatav kõrge viskamisega gooseneck kraan on kaunistatud dekoratsiooni ja kujundusega. See on paljude kodumaiste lääne köökide ning Euroopa ja Ameerika köökide mudel.