Dušikabiini suuruse üksikasjad Duši ukse ostu nõuanded

- Jan 29, 2019-

Duširuum vajab dušiukset, mis eraldab vanni ruumi vannitoa teistest funktsionaalsetest aladest. Kui keegi vanni võtab, ei mõjuta see teisi funktsionaalseid alasid.

Duširuum vajab dušiukset, mis eraldab vanni ruumi vannitoa teistest funktsionaalsetest aladest. Kui keegi vanni võtab, ei mõjuta see teisi funktsionaalseid alasid. Dušiuksega muudab see suplusruumi soojemaks ja mugavamaks. Aga enne duši ukse ostmist peame määrama selle suuruse. Duši ukse kõrgus ja laius ning kütteseadme ja kuumutusseadme vaheline kaugus on väga erilised. Kui te neid punkte ei tea, on teil palju ebamugavusi. Järgnev Kamarie tutvustab mõnda tervet mõistust, mis on seotud dušiuksega.

Dušikabiini suuruse üksikasjad Duši ukse ostu nõuanded

Duširuumi suurus

Esiteks kõrgus

Vannitoa lae kõrgus on tavaliselt 2400 mm, seega on duširuumi kõrgus tavaliselt vahemikus 1800 mm kuni 2000mm, mis on umbes 1,95 meetrit. Duši ukse kõrgus on tavaliselt paigaldatud sellel kõrgusel. Samuti on võimalik teha kohandusi vastavalt perekonna kõrgusele, kuid mitte liiga madalale, vastasel juhul on vee väljumine lihtne.

Teiseks, laius

Selleks, et keha saaks duširuumis vabalt liikuda, on duširuumi laius tavaliselt 900 mm * 900 mm, seega on dušiukses laius umbes 900 mm. Kui teie perekond on ülekaaluline, saate veel rohkem laiendada.

Kolmandaks, ukse avamise ulatus

Dušiukse avatakse tavaliselt väljapoole, mistõttu tuleb pöörata tähelepanu sellele, kas see avab vahekäigu, kui see avatakse või tabab teisi esemeid. Eespool nimetatud olukorra vältimiseks on kõige parem kujundada dušiuksese ukse avamise ulatus ja teha hea tööohutus.

Dušikabiini hulgihind

Dušikabiinidel on tavaliselt kaks tüüpi avamis- ja lükanduksed. Need kaks avamismeetodit nõuavad erinevaid tarvikuid ja hinnaerinevus on suhteliselt suur.

Avatud uste duššuks on stiil, mis lükab ukse sisse või välja. See on kõige sagedamini kasutatav stiil. Enamik neist on valmistatud jäätunud karastatud klaasist. Hinnad varieeruvad vastavalt piirkonnale. Üldiselt on ukse hind vahemikus 800 jüaani kuni 1000 jüaani.

Lükanduksega dušiuksed sarnanevad lükanduksele ja akendele. Seda tüüpi dušiuksed on varustatud rööbastarvikutega. See on ukse avamisel keerulisem kui paigaldamisprotsess, kuid see ei võta ukse avamisel ja sulgemisel rohkem ruumi ning võib paigaldada ka kaarnurga. Sõltuvalt kasutatavast protsessist ja kasutatavatest materjalidest on lükanduste dušiuste hind 500 jüaani kuni 2000 jüaani.

Duširuumi valiku nõuanded

Materjal: Dušeriuks on eelistatavalt mattunud karastatud klaasist. Karastatud klaas on tugevam kui tavaline klaas ja tal on tugev surve. See ei allu temperatuurimuutustele ja võib lõhkeda. Matte võib blokeerida vaatevälja ja anda inimestele privaatsuse kaitse. Kasutatud raami struktuur on eelistatavalt alumiiniumisulam, mis on vastupidav ja korrosioonikindel.

Rada: Duši ukse rada on eelistatavalt vaskrada. Kuna rööbast kasutatakse suurtes kogustes, on kulumine raske. Vask on väga tugev, ei deformeeru ja roostes ning on vastupidavam. Rihmarattad on valmistatud nailonist materjalist, nii et tõukur on tõrgeteta ja vähem vigastatud.

Üksikasjad: Duši ukse detailid on kujundatud nii, et need sobiksid inimeste harjumustega ja võtaksid arvesse ohutust. Seetõttu peab nurk olema ümardatud ja ei tohiks olla teravaid väljaulatuvaid osi. Kontrollige, kas need andmed muudavad meid mugavamaks ja mugavamaks.

Järeldus: Siin tutvustatakse asjakohaseid teadmisi dušiuksest. Nüüd kõik teavad, et dušiukse kõrgus, laius ja avamisvahemik on kõige sobivamad ja kõige mugavamad. Duši ukse valimisel saate ülaltoodud näpunäiteid valida parima toote parima hinna ja kvaliteedi suhtega.