Seitse praktilist nõuannet vannitoa hoolduseks

- Jan 22, 2021-

Arvustuse jätmise eelduseks on see, et kõigepealt tehakse broneering. Seda tuleb õigeaegselt puhastada; eriti vannituba on üldiselt sillutatud plaadid, kuidas seda säilitada on raske probleem. Nüüd toome meile hooldusteadmisi vannitoa plaadid.


Vannituba Hooldus Tips 1: anti imemise ja anti hallituse meetmed keraamilised plaadid

Vannitoa seinad on sillutatud keraamiliste plaatidega. Selleks, et hoida neid puhas ja särav, mufti-funktsionaalne saastest puhastamine pasta saab kasutada puhastamiseks. Nagu lõhe keraamiline plaat, saate esmalt kasutada hambaharja kastetud vähe pesuaine eemaldada skaala ja seejärel harja veekindel agent harja lõhe. See ei saa mitte ainult vältida seepage, vaid ka vältida hallituse kasvu.


Vannituba Hooldus Tips 2: kuidas puhastada klaas

Ere ja puhas peegel ja aknad kaetakse vesimärkidega pikaajalise tiheda kokkupuute tõttu veega ja muutuvad ähmaseks. Spray klaas puhastaja pihustada suur X kuju tükk klaasi, korda keerutatud lapiga, ja hõõruda seda ühes suunas, kuni klaas on kuivatatud seitse korda, siis pühkige seda uuesti kuiva lapiga. Võib kasutada ka pühkida vanu ajalehti, paberitint saab teha klaasi nii ere kui kunagi varem, kuid ka kangekaelne mustus saab pühkida ära.


Vannituba Hooldus Tips 3: kraani puhastamine

Segistid on sageli värvitud erinevaid dušigeel, šampoon, pesuaine, jne. Need pesemisvahendid muudavad segisti kroomitud pinna. Neutraalset pesuvahendit saab pihustada pehmele lapile ja pühkida kraani õrnalt üks kord nädalas. Ärge kasutage happelist või abrasiivset pesuvahendit, traatharja "piinamiseks".


vannituba hooldus Tips 4: teha valgendamine maskTualetid

Esiteks, pange õige kogus vett WC, puhastage see WC harja, seejärel valada umbes 5-10 ml pesuaine või hüdroelektrilise happe lahus, kohaldatakse seda ühtlaselt harjaga, ja seejärel harja. Kui mustus on raske, valage leotamiseks veidi rohkem pesuvahendit ja harjage seda, kuni see on puhas, ja loputage puhta veega.


Vannituba Hooldus Tips 5: keraamiline on sama särav kui uus

Teine mugav ja keskkonnasõbralik viis puhastada sanitaartehnika on kasutada valge äädikat ja sidrunikoort. Esiteks, puhastage mustus pinnal sanitaartehnika nõud, ja seejärel kasutage pehme lapiga kastetud veidi valge äädikat pühkida pind sanitaartehnika või kasutada sidrunikoort pühkida. Mõne aja pärast sanitaartehnika on nii särav kui uus, ja see saadab välja aroom.


Vannituba Hooldus Tips 6: luua siseruumides "hapniku baar"

Tänapäeval on "negatiivne iooniline" õhk populaarne. Võite tõsta mõned varju armastav taimed ja osta hapniku baar tellistest. Hapnikbaar tellistest sarnane seinamaaling võib mängida sama rolli taimed värskendav õhk. Sa ei pea selle eest hoolitsema. Samuti saate kaunistada vannituba ja teha sellest "hapniku baar". Sa võid sama hästi proovida.


vannituba hooldus Tips 7: luua elegantne aroom

Seal on palju erinevaid õhu värskendajad turul. Saate valida vastavalt oma eelistustele. Kujutage ette, kui külalised kasutavad vannitoa seadmed elegantne aroom, ja muusika pärineb nende kõrvad samal ajal, kuidas lõdvestunud nende meeleolu on. Lisaks lihtsaim viis puhastada õhku vannituba on panna tass äädikat või kasti jahedat õli vannituba, ja omapärane lõhn kaob loomulikult