Teated duširuumi paigaldamise kohta

- Jun 03, 2019-

Teated duširuumi paigaldamise kohta


Märkus 1: Kandmisel on duširuumi horisontaalne käsitsemine klaasi murdmiseks lihtne. See peab olema vertikaalne ja seda peab kandma rohkem kui kaks inimest ning tähelepanu tuleb pöörata kokkupõrke vältimisele kõvade objektidega.


Märkus 2: Pärast duširuumi pakendi avamist ja demonteerimist asetage klaas vertikaalselt seina vastu sujuvalt. Horisontaalne või ebaühtlane paigutamine võib põhjustada klaasist kahjustusi, mis võivad põhjustada varalist kahju või isikukahju.


Märkused 3: Puhastamisel on rangelt keelatud kasutada happelisi, leeliselisi, orgaanilisi lahusteid ja happelisi detergente, vastasel juhul kahjustub toote pind; puhta vee või neutraalsete detergentide kasutamisel toote pinna puhastamiseks võib see eemaldada väikese koguse alkoholiga niisutatud puhastusvahendit, mida ei saa eemaldada;


Tähelepanu 4: Akrüülplaadil on staatiline elekter, mis võib kergesti kinni tolmu. Akrüülist basseini puhastamisel saab ainult puuvillasesse kangasse kastetud vähe seebivett tolmu eemaldada ja puhastusefekti saavutada.


Märkus 5: Suletud silikageeli kasutamisel ärge kandke silikageeli akrüül-sanitaartehnika pinnale. Kui te kogemata vähesel määral kasutate, ärge unustage, et ärge kiirustage pühkimist, nii et seda on raskem eemaldada, oodata, kuni selle kõvenemine õrnalt eemaldatakse, rangelt keelata kõvade esemetega kraapimine, vastasel juhul põhjustab see pinnakahjustusi. Pärast basseini paigaldamist tuleks seda kasutada pärast seda, kui silikageel on täielikult kõvastunud.