Teated vannitoa kaunistamiseks

- Jun 03, 2019-

Teated vannitoa kaunistamiseks

Vannitoa ruum on koduse elu asendamatu osa. Vannitoa sisekujundus on üks tähtsamaid protsesse sisekujunduse protsessis. Kui kaunistus ei ole hea, toob see igapäevaelule suurt ebamugavust. Seetõttu peab kaunistus olema mõistlik ja mõistlik. Lahendame asjad, mida tuleb vannitoa kaunistamisel tähelepanu pöörata. Vaatame koos.


1. Väikese vannitoa kaunistus


Kui teie vannitoa pindala on suhteliselt väike, on soovitatav kasutada lihtsat kujundust kaunistuses, näiteks riiuli paigaldamine nurgas, heleda valguse abil, akende õhu väljatõmbesüsteemi paigaldamine, siseruumide välisõhu pumbamine, mitte sisseehitatud tualettruumi kasutamine , seebiriiul jne. Ka vannitoa kaunistamisel peame pöörama tähelepanu sellele, kas tualetile, vannile ja tualetile on piisavalt ruumi. Me peame tualeti kõrvale panema 70-80 sentimeetrit, et vältida kasutamise mõjutamist.


2. Suure pindalaga vannitoa kaunistus


Kui teie kodu vannituba on suhteliselt suur, siis on selleks, et vannituba oleks pärast pikka kasutusperioodi jälgitav, soovitatav kaaluda vannitoa seina marmorist materjali kasutamist. Vannitoa pesupesade kaunistamisel ja kujundamisel on soovitatav paigaldada seina lamp pesupesuse seinale või peegli mõlemale küljele, et moodustada kaudselt pehme valgustuse efekt ja parandada vannitoa ilu. Igapäevase elu hõlbustamiseks saate peegli tagaküljele paigaldada ka uduvaba soojusvaheti, isegi kui vannitoa auru on suur, ei jää see peeglisse. Lisaks väikestele ja suurtele vannitoa kaunistamise aladele on mõned asjad, mis vajavad ühist tähelepanu, pidage meeles.


3. Maapind peaks olema libisemiskindel


Kui majas on vanu inimesi ja lapsi, peaks vannituba olema veekindel ja libe. Vannitoa põranda materjalide valik on tõstnud libisemisvastaste põrandaplaatide mustrid, sellistel põrandaplaatidel ei ole mitte ainult hea veekindlus, vaid ka vee puhul ei ole see liiga libe. Seinte kaunistamisel kasutatakse ka seinaplaate, mis sobivad põrandaplaatidega, nii et vannitoa kaunistusel on üldine mõju. Tualettide ja muude sanitaartehnika paigaldamisel tuleb tähelepanu pöörata sellele, et maapinda ei kahjustaks.


4. Niiskuskindel tuleb teha üleval


Niiskuskindel ja varjestus tualeti ülaosas on väga oluline. Tualeti ülemise osa kaunistamisel kasutatakse parema veekindlusega metall-alumiiniumisulamist kinnitust. Seda kinnitust saab paigaldada kiilule torujuhtme peitmiseks. PVC-plaat on ka hea valik vannitoa kaunistamiseks. Vannitoa ülemine osa on erinevate udu tõttu väga niiske, mistõttu on väga vajalik teha hea töö niiskuse eest.


5. Valgustuslüliti kaitse


Kuna vannituba on märg, peaksite tulede ja juhtmete paigaldamisel olema eriti ettevaatlik. Lambid ja lülitid on valitud ohutuskaitsega. Ühendusi ja polte ei tohi kokku puutuda.