Õppige köögikraani hooldamiseks selgeks mõned nipid!

- Sep 11, 2019-

Kraan on meie igapäevaelus asendamatu. Kui kraan selle peale paneb, näete mõne aja pärast, et kraani pealispinnal on veeplekke. Kui vesi kuivab, moodustuvad sellest väga koledad laigud. Kui see pole mõnda aega puhas. Isegi kui kraan on kallis, muutub see varju, seetõttu peame kraani alati puhastama ja hooldama.

Hooldus riigipööre:

1. Kui tegemist on vasksegistiga, kui plaadistuse pinda on vaja puhastada, võib seda pesta keeva veega või pesuainega või puhastada otse mõne rasvatustatud pesuvahendiga.

2. Segistil olev rooste, rooste jms pühkige pind lihtsalt niiske lapiga või käsna ja vähese spetsiaalse puhastusvahendiga, seejärel pühkige see puhta kaltsuga või loputage veega.

3. Hõõruge hambapastat pehme hambaharjaga või hambapasta õrnalt pühkimiseks küürimispadjaga. See võib eemaldada katlakivi ja õli ning muuta kraani pind puhtaks ja heledaks.

4. Paljud inimesed märkavad kraani puhastamisel kraani pinda vaid kraani puhastamisel, kuid tegelikult on kraani sisemus olulisem. Kui kraani vee väljund väheneb või kui vesi on kahvlist väljas, võib selle põhjuseks olla mulli ummistumine. Mullitaja saab eemaldada, leotada äädikas, puhastada väikese pintsli või muu tööriistaga ja uuesti paigaldada.