Peamised omadused ja koosseisu-tikitud terasest duširuumi

- Apr 13, 2017-

Inimeste elatustaseme parandamist, duširuum on kantud miljonitele leibkondadele, pered saavad nautida toote, eriti 80 90 noorema põlvkonna rohkem isikupärastatud, kasutajasõbralik, kohandatud tooted, nagu need kaks põlvkonda on ka praegused peamised tarbijagrupi, järgmise Saksa-hui duširuumi jagada mõned peamised funktsioonid ja koosseis-tikitud terasest duširuumi.

Dušš, WC koosnevad peamiselt: fikseeritud raami materjalist, karastatud klaasist, rihmaratas liitmikud, hinge hinge riistvara, veekindel liim, liitmikud hakkama ja nii edasi. Elu on sageli ütles roostevabast terasest duširuumi, viitab Dušš toas kasutatud roostevabast terasest raamiga, roostevabast terasest materjalid on 304, 301, 202, 201 ja muud eri kvaliteediga materjalide, regulaarne tootjad kasutavad 304 materjalid.

Raami materjali Roostevabast terasest duširuum on tehtud roostevabast terasest plaat üleskaevamine, painutamine, plaadi paksus on tavaliselt kasutatakse 0,7, 0,8, 1,0, 1,2 ja muud mitmeid, sõltuvalt toote erinevate positsioonide määramiseks, näiteks seina üldiselt kasutatavad materjalid 0.7 ehk 0,8 plaadid, orbiidi materjali kasutatakse tavaliselt 1,2 plaadid, materjal ei ole paksem, seda parem, sobiv on parim. Dušš toas täpsus suurus on kõrge tehnoloogiline põhjustel roostevabast terasest materjal on väga raske, piisavalt elastsust, nagu liiga paks plaat annab Dušš broneeriti hilisem paigaldus ja suur raskused.

Roostevabast terasest materjali välimus helge atmosfäär, vastab kaasaegse disaini arengu; Kuid oludega kasutamine on vajalik, samuti koostab tekkinud tugeva happe leelismetallide roostes kohad; Tänu oma kõrge pinnaviimistlus, säilitada oma pikaajalise esteetika, oma rahuaja hooldust ja ravi on samuti möödapääsmatu. Samal ajal, sest roostevabast terasest, elastne painutamine soovitatakse klaasist liimi roostevabast terasest ja klaasist liigestes määratakse piisavalt käepide.