Köögisegisti lekke põhjused ja hooldusmeetodid

- Nov 01, 2019-

Paljud koduperenaised on köögisegisti lekete korral väga pahased. Ma ei saa oodata, kuni kraan otse lõigatakse, jälgides, kuidas vesi välja läheb ja sööki ei tee. Lekkiv vesi tegi köögi ka väga märjaks, mis on tõesti õnnetu. Siis lahendab Xiaobian väikese elutsüklopeediana kõigi jaoks probleeme.

Köögisegisti veelekke põhjused: Veelekked vee väljalaskeavas: Köögisegisti lekib ja vee väljalaskeava vee leke on põhjustatud kraanis oleva võllihendi kulumisest. Lekk kraani alumises osas: Segisti alumises osas lekib liigendi lekke tõttu liigendis asuva kolmnurkse tihendi kulumise tõttu. Lekke liigendühenduses põhjustab korkmutri lõtvus. Siiski on ikka veel juhtumeid, kus kraan vananeb ja on kahjustatud. Need on põhjused, miks kraan lekib.

Lahendus vee lekke jaoks vee väljalaskeavas: Kasutage nööpnõelte lahtilaskmiseks ja eemaldamiseks tangid, eemaldage võlli tihend klambriga ja asendage see uuega. Köögisegisti lekke lahendus lekib tühiku alumises osas: Kaevu eemaldamiseks võite kruvi lahti keerata, seejärel nääre lahti keerata, seejärel välja võtta näärmetihendite poes oleva tihendi ja asendada see uuega. . Lahendus vee lekkimiseks köögilekke liitmikus: Sel hetkel saate korgimutteri uuesti kinni keerata või asendada uue U-rõngaga.

Paljud segistide lekked on põhjustatud vale kasutamisest. Paljud inimesed kasutavad kraanist vabanemiseks vett. Nad arvavad, et see võib ära hoida vee lekke. See sõltub sellest, kuhu vesi tilgub. Kui see vuugil tilgub, eemaldage see ja pingutage toormega. Paigaldamine on korras. Kui kraan ise tilgub, asendatakse see uuega. Tegelikult on see väga vastuvõetamatu, kuid see võib tihendusventiili kahjustada, lühendada tööiga ja põhjustada halva tihenduse ja vee lekke.

Kokkuvõte: see on väike inventar köögisegisti lekkimismeetodite kohta kõigile, loodan, et teil on teile natuke abi, toiduvalmistamisel on see mugavam, laske köögisegistil lekkida meist eemale, meil on ka puhas ja korras toiduvalmistamise ruum.