Kas kogu dušš on ohutu?

- Jun 03, 2019-

Kas kogu dušš on ohutu?


1. Duširuum on viimastel aastatel uus tööstusharu. Mööbli kvaliteedikontrolli osakonna statistika kohaselt on Hiinas tuhandeid integreeritud duširuume tootvaid ettevõtteid, kuid tootmisvõimsus ei ole ühtlane ja riik ei ole veel välja andnud kohustuslikku standardit {TodayHot} Taiwan, nii et paljud tootjad on pärast õnnetusjuhtumit tarbijale. Sellegipoolest leidub ehitusmaterjalituru duširuumis ikka veel, et paljud hiljuti renoveeritud pered kavatsevad osta duširuume nende hea tihenduse ja moes välimuse tõttu. Müügipersonali sõnul varieerub turuhoone hind turul alates 2000 jüanist kümnete tuhandete jüaani. Erinevus seisneb peamiselt klaasuste ja tarvikute kvaliteedis.


2. Vastavalt 1. jaanuaril 2004 rakendatud hooneohutuse klaasijuhtimise eeskirjade artiklile 6 tuleb akna vaheseina, vannitoa korpuse ja ekraani jaoks kasutada ohutusklaasi (kogu karastatud klaas). Lisaks sätestab riiklik standard, et eneserõhutamise määr peab olema alla kolme tuhandiku.


3. Kuid vannitoa varustusele spetsialiseerunud turustaja avaldas, et enamikku turul müüdavatest duširuumidest toodavad väikesed töökojad, millel puudub tootmise kvalifikatsioon, ning seejärel kinnitatakse need tavapäraste tootjate kaubamärgile ja kaubamärgile „riiklikud kontrollivabad tooted”; kulude vähendamiseks kasutavad paljud väikesed tootjad isegi poolkrohvitud klaasi või kuuma painduvat klaasi. Need klaasist duširuumid, mida mõjutavad välised tegurid, näiteks kuum vesi vees või külm vesi suvel, võivad lõhkeda. Nende purustatud klaasliiteseadis ei ole nagu karastatud klaas, teravad servad, {HotTag} on inimestele väga kerge vigastada. Tavaliste tootjate toodetud karastatud klaasi ohutustase on väga suur.