WC uks paigaldada, on vaja teada neid asju

- Oct 26, 2018-

WC uks paigaldada, on vaja teada neid asju!


2-panles-sliding-frameless-shower-doors.jpg

Paljud on kogenud kogemus vannitoa põrand on märg ja libe, eriti pärast vann, põrand on täis šampoon, dušigeel, langevad juuksed ja inimesed on alati tunde vaatepilt, mis ei libise. Kuidas lahendada selline probleem on tegelikult väga lihtne, lihtsalt paigaldada sobiv WC uks.

WC uks ilmus duširuumi, mis pärinevad Euroopa ja võeti kasutusele Itaalia ja Saksamaa eelmise sajandi lõpus. Dušš ukse teeb täiel määral ruumi ja duši alla piirkond selgelt jagada riistvara ja klaas moodustavad suhteliselt sõltumatu suplusvee ruumi, et kogu vannituba mõistab mõistliku funktsionaalne jaotus, mis eesmärgi saavutamisele kaasa kuiv ja märg eraldamise ja parandada elukvaliteeti kogu kodu. Väike keiser võtab sedaWC uksteiega täna.

Esiteks on mitmekesine

Uksi tulevad vorme, tavaliselt jagatud kuju kirja, pentagon, L-kujuline, T-kuju ja ringikaare tõmbamiseks. Vastavalt raami, see saab jagada raam, raam ja raam. Paigaldamisel tuleks kindlaks dušš ukse tüüpi kombineerides suurust ruumi, oma hobid, jne.

Kuigi WC uks on hea kuiv ja märg lahutuse mõju, ukse paneelid vahe on lihtsal viisil mustuse. Pärast tavakasutuses, kindlasti loputa veega aretus bakterite vältimiseks.

Teiseks, äravoolu auk asukoht on väga oluline

Enne paigaldamist WC uks, palun küsige professionaalne kapten tähelepanu äravoolu auk positsiooni ja maapinna vahele või kava, vesi ja elekter torujuhtme vältida äravoolu auk on liiga palju ära sobitada drenaaž sees WC uks. WC ja dušš toa võiks ei nõuetekohaselt kogutud ja kuivatatud ja WC uks ei saanud paigaldada, pärast vanni tehti koputasin välja.

Kolmandaks endale lünki ohutuse tagamiseks

Tänapäeval uksi turu hind on umbes 1000 jüaani ja paksus on 0,4 ~ 0,8 cm. Kui teile muret ebapiisav paksus, saate lisada raami ukse ja ukse vahel. Installi ajal pidage meeles broneerida vahe 0,5 ~ 1 cm ukse paneel, pigistustunne rinnus ja pearinglus põhjustatud õhuringlus pannilabidas. Ostmisel, peab pöörama rohkem tähelepanu tootja kvaliteedi sertifikaat vältimiseks tuleb kõrge temperatuuri või liigne vesi veeru tugevuse tõttu lõhkemist.

KMRY WC uks on valmistatud 304 roostevabast terasest ja ülitugevast mangaani-magneesiumi sulam raami pala, mis on parem kui tavaline materjalide poolest tõmbetugevus, kui tüve purunemist ja stress annavad. Klaas on valmistatud auto-puhas karastatud turvaklaas. Mõju tugevus on 5-10 korda tavalisest klaasist. See on turvaline ja vastupidav ja on erinevad stiilid. Ostes uksi on eelistatud brändi!