Kuidas paigaldada intelligentne integreeritud duširuum?

- Jun 03, 2019-

Kuidas paigaldada intelligentne integreeritud duširuum?


Basseini ettevalmistamine ja paigaldamine, bassein tuleb hoolikalt paigaldada, veekatse on oluline osa, et näha, kas toote pakend on valmis, pärast avamist, et kontrollida, kas selle konfiguratsioon on lõppenud. Valmistage ette vajalikud tööriistad ja pange need hõlpsaks ligipääsuks kokku. Seejärel valmistage ette madala basseini paigaldamine, koguge basseini osad, reguleerige basseini taset ja veenduge, et basseinis ja basseini põhja ei oleks vett. Voolikut saab kauguselt teleskoopida. Pärast basseini põhja ja põranda äravoolu vahelise ühenduse kindlakstegemist on vaja veekatset, et veenduda, et drenaaž on sujuv ja takistamatu. Enne korpuse paigaldamist peaks ka paigaldatud põhjavann olema õigeaegselt kaitstud.


Tühjendage vannitoa äravoolu olukord, et varjatud torustik lõhkemisel ei plahvataks. Kasutage pliiatsit ja horisontaalset joonlauda, et määrata alumiiniummaterjali külgseina puurimisasend ja kasutada puurimisauku aukude puurimiseks. Kas duširuum on ohutu või mitte, on oluline seos ruumi tavalise paigaldamisega. Kas asukoha puurimine on täpne, kas liitmikud on paigaldatud tihedalt või mitte, ja kas veekindel tihend on hästi tehtud, mõjutavad toote normaalset kasutamist. Pange kummist osakesed puuravasse ja lukustage alumiiniumriba kruviga seinale. Tähelepanu tuleb pöörata pidevale paigaldamisele, et säilitada alumiiniumi vertikaalsus.


Klaasi kinnitamisel lukustatakse klaasist klamber alumisse auku, tasasel klaasil või painutusklaasist alumine hõim pannakse klaasiklambrisse ja alumiiniummaterjal lükatakse aeglaselt seina. Seejärel kinnitage see kruviga. Pärast klaasi kinnitamist puurige augud fikseeritud klaasi kohal asuvasse vastavasse asendisse, paigaldage fikseeritud iste (sirge / kallutatud) ja ühendage toru tungrauaga. Kinnitage küünarnukiga klaasi ülaosa külge. Positsioneerimisasend on varustatud riiuliga, pingestatud on laminaatmutter ja laminaatklaas on fikseeritud vertikaalse ja horisontaalse asendi säilitamiseks. Pöörake tähelepanu veekindlusele fikseeritud klaas alumiiniumist. Kinnitage liikuva ukse riistvara ja paigaldage hinge fikseeritud ukse reserveeritud auku. Pärast laadimist reguleerige lootosehe telje südamiku asendit, kuni uks on suletud ja käepide on hea.