Kuidas valida kogu vannituba:

- Jun 03, 2019-

Kuidas valida kogu vannituba:


1: Mõõda tualeti iga ala suurust ja dekoratiivset stiili. Eriti tualettide puhul, kui nad absorbeerivad vett, on kerge keraamika sisse hingata mustust ja lõhna, mida ei saa pikka aega eemaldada.


2: Valides ja ostes peaksime kõigepealt mõtlema sobivatele toodetele. Kõikide toodete kogu osad ja tarvikud peaksid olema samal tasemel. Sobivate toodete stiil ja toon peavad vastama tualetikunsti stiilile, et olla harmooniline ja ilus.


3: Valige sobiv tualetttoodete suurus, määrake kuivendusrežiim, paigalduse suurus ja muud tualetitarbed ning tualettide suurus, stiil on järjepidev. Vaata, saate hoolikalt jälgida sanitaartehnikatoodete toodete pinna peegeldumist tugevalt valgustatud küljelt. Parem on, et pinnal ei ole või esineb trakoom ja pits.


4: Puudutage, võite õrnalt hõõruda käsi pinnale, tunnen siledat ja õrnat, võite ka puudutada seljaosa, tunnete paremat hõõrdet ja hõõrdumist.


5: Kuula, saate keraamilise pinna oma kätega koputada. Hea keraamilise materjali heli on suhteliselt karge. Kõrge heli korral võib tekkida pragusid.


6: suhe, seda peamiselt vee imendumise uurimisel, seda madalam on veeimavus, seda parem. Keraamilised tooted on teatud adsorptsiooni- ja läbitungimisvõimega veele. Kui vesi absorbeerub keraamikasse, tekitab see teatud laienemist, mis kergesti kerkib keraamika glasuuripinnale paisumise tõttu.


Ülaltoodud sissejuhatuse kaudu usun, et teil on teatud arusaam vannitoa üldisest vannitoast, üldisest vannitoast, aga kaunistamisel, erinevatel kaunistamismaterjalidel, erinevatel dekoratsioonifirmadel, erinevatel kaunistamisstiilidel on hinnad erinevad, nii et enne kaunistamist me peaks läbima põhjaliku arusaama.