Kuidas valida õige vannitoa kapp?

- Jun 03, 2019-

Kuidas valida õige vannitoa kapp?


1. Vannitoakapid peavad olema seinale paigaldatud, jalgade või ratastega, et tõhusalt isoleerida maapinna niiskuse sissetungimine kappidesse.


2. Et mõista, kas metallosad on roostevabast terasest või alumiiniumist tooted vannitoa kapidele pärast niiskuskindlat töötlemist, nii et niiskuse erosioon on tugev.


3. Enne ostu sooritamist on vaja kontrollida, kas kapi hinge avamine on 90 kraadi või 180 kraadi. Kui avanemisnurk on 180 kraadi, on muidugi mugavam asju üles võtta ja panna! Mida parem on hinge, seda karmim on kapi uks ja mida raskem on tolmu siseneda.


4. See on mugav valida vannitoa kapp paljude sahtlitega.


5. Vannitoa kapi stiili valimisel peaksime pöörama tähelepanu sellele, kas veetorude hooldus ja ventiilide avamine on tagatud.


6. Vannitoa korpuse paigaldamisel pöörake tähelepanu sellele, et sisend- ja väljundtorusid ei kahjustaks, vastasel juhul leotatakse kapp lekkivast veest.


Ülal on lühike sissejuhatus vannitoa kapist, milline materjal on hea ja kuidas seda õigesti valida. Loodan, et see aitab teil saada lihtsaid viiteid valikule ja ostule. Valides hea kvaliteediga vannitoa kapis saab kauem ja muuta vannituba stiilsemaks.