Kuidas köögisegisti õigesti valida

- Oct 23, 2019-

Paljud inimesed leiavad, et majas on pärast renoveerimist palju probleeme, eriti sageli kasutatavate köögisegistide osas. Kui mõni probleem ilmneb, põhjustab see palju vaeva, nii et enne ostmist peate kodutöö ära tegema.

1. struktuuri tüübi järgi

Kasutamise lihtsustamiseks peaks köögisegisti olema kõrgem ja tila pikem. Parim on ulatuda äravoolu kohal ja mitte pritsida. Kui köögis on sooja veetoru, on parim valik topeltkraan. Erinevate kasutusotstarvete rahuldamiseks saab enamikku köögisegiste pöörata nüüd vasakule ja paremale. Viimastel aastatel on uue väljatõmmatava kraani abil võimalik kraan välja tõmmata ja hõlbustada valamu kõigi nurkade puhastamist. Puuduseks on aga see, et kraani väljatõmbamisel tuleb üks käsi vabastada, ja mõned kraanid on kraanid. Seda saab pöörata 360 ° üles ja alla.

2. Materjali järgi

Köögisegisti on tavaliselt valmistatud messingist, mis on turul levinuim puhas vasest kraan. Kuid köögikeskkonna omaduste tõttu pole puhas vask segistid tingimata parim valik. Kõik puhta vase segistid on kaetud kõige välimise kihiga ja plaadimise eesmärk on hoida ära sisemine korrosioon ja rooste. Köögis on palju suitsu ning käte pesemine ja pesemine nõude pesemisel nõuab sageli kraani puhastamist. Kui puhastusmeetod pole õige, kahjustab see tõenäoliselt kraani pinnakattekihti, põhjustades kraani korrodeerumist ja roostetamist. Kui soovite valida täis vasest köögisegisti, peate valima kõrgekvaliteedilise pinnakatte, vastasel juhul põhjustab see kraani kergesti rooste ja korrosiooni.

Nüüd kasutavad mõned tootjad kraani valmistamiseks kvaliteetset roostevabast terasest 304. Võrreldes puhta vasekraaniga, on kvaliteetsest roostevabast terasest kraan pliivaba, happekindla, leeliskindla, korrosioonivaba, ei eralda kahjulikke aineid ega saasta kraaniveeallikat. Funktsioonid. See on köögis joogivee jaoks väga oluline; ja roostevabast terasest kraan ei pea olema galvaniseeritud, seda pole kerge roostetada ning selle kõvadus ja sitkus on üle kahe korra kõrgemad kui vasktoodeel, seega on seda väga mugav puhastada. Kuid roostevabast terasest töötlemise raskuste tõttu on praegused kvaliteetsed roostevabast terasest segistid üldiselt suhteliselt kallid.

3. Düüsi pikkuses tuleks arvestada valamu kahe küljega

Ostmisel pöörake tähelepanu kraanikausi ja kraani pikkusele. Kui valamu on kahekordne kraanikauss, arvestage sellega, et otsiku pikkus peaks olema tasakaalus kraanikausi mõlemal küljel.

4. Kaltsifikatsiooni- ja tagasivoolusüsteemiga

Kaltsium ladestub nii dušinurka kui ka automaatsesse puhastussüsteemi. Samamoodi kogunevad köögisegistid pärast mitmeaastast kasutamist mõnevõrra kaltsiumi. Valige ostmisel hoolikalt kaltsiumivastase süsteemiga kraan, kuna see võib takistada seadme sisemist lubjastumist. Kui kõik kraanis olevad tihendid ebaõnnestuvad, suudab tagasivoolusüsteemiga varustatud kraan ikkagi tagada tagasivoolu põhjustavate õnnetuste vältimise ja puhta vee kvaliteedi. Seetõttu pöörake ostmisel tähelepanu sellele, kas valitud kraanil on need kaks funktsiooni.