Kuidas valida klaasist vahesein duširuumis

- Jun 03, 2019-

Kuidas valida klaasist vahesein duširuumis


Kui ostame tänapäeval vannitoa vaheseinu, nimetame sageli klaasist vaheseinte paksust, mis on seotud vaheseinte tahke funktsiooniga. Lisaks on järgmised viis nõuandeid:


1. Alumiiniummaterjal: Valitakse kõrgema kõvaduse ja paksusega alumiiniummaterjal. Kvalifitseeritud duširuumi alumiiniumist materjali paksus on üle 1,2 mm, vedrustuse klaasist alumiiniummaterjal peab olema üle 1,5 mm. Alumiiniumi kõvadust saab kontrollida alumiiniumraami abil. Täiskasvanutel on raske deformeerida alumiiniummaterjale, mille kõvadus on käsitsi vajutades üle 13 kraadi. Lisaks sellele on alumiiniumi välimuse määrdeaste ja värvierinevus olulised kriteeriumid selle kvaliteedi kontrollimiseks.


2. Roller Skating: hea kvaliteet rulluisutamine, hea tihendus andmete ja ratta istme, veeauru ei ole lihtne siseneda ratta, et tagada selle sujuvus. Rulluisutamise ja juhtraua vaheline koostöö peaks olema tihe ja vahe peaks olema väike, nii et see ei langeks löögi ajal.


3. Kontrollimine enne paigaldamist: Enne paigaldamist kontrollige tarbijaid kõigepealt, kas klaasimarginaal on kahjustatud või mitte, ja kas viimistluse serva lihvimine on sile. Kuna pärast seadme purunemist võib tekkida isegi väike kulumine.


4. Vaata 3C sertifitseerimist: duširuumi klaas peab olema suurepärane toode, tarbijad saavad kontrollida, kas klaas on laseriga trükitud 3C sümbol.


5. Filmihooldus: Isegi karastatud klaas, on teatud lõhkemise tõenäosus, nii et tingimuslikud tarbijad püüavad kleepida klaasist duširuumi plahvatuskindla kile kihi, isegi kui see on tõesti ootamatu, järgivad klaasijäägid ainult limaskesta, mitte inimesi.