Kuidas valida klaasist uksepõrand?

- Jun 03, 2019-

Kuidas valida klaasist uksepõrand?


1. Maapinnal asuva klaasukse valimisel peaksime kõigepealt pöörama tähelepanu kevadise vedru suurusele. Tegelikult ei ole maa-kevad suurem, seda parem, vaid valida sobiv paigalduspõrand. Maa vedrud valitakse vastavalt ukse kõrgusele ja kaalule ning neid saab valida vastavalt valemile: kõrgus (m) * laius (m) * klaasi paksus (mm) * 2.56. Arvutatud kaalühik on kilogramm (KG), nii et sobivad vedrud on võimalik valida.


2. Üldjuhul on kevadel 500 000 avamisaega, nii et kui me ostame, siis peaksime testima, kas see vastab standardile, ja üldiselt on olemas testiaruanded.


3. Valige nõuetega põrandavedrud ja katteplaadid. Põrandavedru kate peab olema tugev. Põranda vedru katteplaat on konstrueeritud allapoole 30 kraadi ümber, et lüliti oleks sujuvam; kvaliteet eeldab ka, et põrandavedru saaks olla tõhusalt isoleeritud, roostekindel, veekindel, putukakindel ja korrosioonikindel, täites keskkonnakaitse täiteaine; bränd nõuab ka, et kui põrandavedru tehasest lahkub, on katteplaadil valge kaitsekile, mis sarnaneb mobiiltelefoni ekraanil olevale kaitsekile, kuid ei ole läbipaistev ja valge. Autentsel põrandakevadel on ametlik kvalifikatsioonitunnistus, nii et seda saab osta otse tootjalt või eksklusiivkauplusest.


Kui palju on klaasuste ja põranda vedrude hind? Ülaltoodu on lühike sissejuhatus klaasuste ja põranda vedrude hinna kohta. Võite teha viite. See ei pruugi olla kõikehõlmav, üksikasjalik või füüsilisest poest küsida. Kuidas valida klaasist uksepõrand? Põrandavedru valimisel on palju üksikasju. Vastavalt selle suurusele, mitu korda saab seda vahetada ja kontrolliaruande kvalifitseeritud määra, ei saa neid alahinnata. Loodan, et põrandavedru valimisel ja ostmisel peaksite rohkem tähelepanu pöörama.