Kuidas valida duširuum?

- Jun 03, 2019-

Kuidas valida duširuum?


1. Duširuumi valik on tihedalt seotud vannitoa ruumiga. Vannitoa suurus ja sisekujundus määravad otseselt ja mõjutavad duširuumi kujundust ja kujundust.


2. Praegu on turul peamised duširuumide tüübid nurgas duširuumid (sh kaar, ventilaator, teemant, nuga, ruut) ja ühemärgilised duširuumid. Millist stiili valida sõltub peamiselt vannitoast. Üldiselt on nurgas asuv duširuum paigaldatud nurgapiirkonda, mida vannitoas hästi ei käsita. See säästab ruumi suhteliselt. Kitsas ja pikk vannituba sobib ühe kujuga duširuumi valimiseks. Mittestandardset duširuumi saab paindlikult kujundada ja kohandada vastavalt ruumi tegelikele ruumikarakteristikutele, mis on kohandatud vastavalt suuremale paindlikkusele.


3. Tarbijad peaksid pöörama tähelepanu vannitoale ja tualetile, pesuplaadi paigutamisele enne valimist ja ostmist, mõõtmist ja planeerimist enne põhilist kaunistamist ning reserveerima duširuumi ruumi. Vastasel juhul on vältimatu ümbertöötlemine või ebamugavuste tekitamine tulevikus. Tänapäeva duširuumis on rohkem funktsioone kuiva, niiske ala ja riiete vahetamiseks. Avatud kõrgekvaliteedilised riiulid võivad panna kuivad rätikud, riided ja nii edasi. Ainult enne ostu hea disaini valimist saame seda paremini ära kasutada. Soovitused võimaldavad spetsialistidel määrata uksest-ukseni.


4. Kuju kohaselt on duširuumil kaks peamist kujundust: raamita ja raamitud. Raami värvus on sinine, pleki kuld, hele hõbe, hõbedane, must ja nii edasi. Värv on rikkalik ja mitmekesine, et tarbijad saaksid seda valida ja osta. Nende hulgas on domineeriv tarbimine särav hõbe ja hõbe hõbe. Enamik tarbijaid nagu läbipaistev karastatud klaasist duširuum, toode ise ja ümbritsev keskkond on tugev, annavad inimestele puhta ja helde tunde, suurendades kogu tualeti läbilaskvust. Samuti on mõned vanad inimesed või traditsioonilised inimesed, nagu riidemustrid või värvi kristallidušid, endine näeb välja nagu riie, monotoonsem, taskukohane ja viimane on uhke mustrid, rikkalik kultuuriline maitse. Läbipaistmatu duširuumi suur eelis on see, et pereliikmed saavad vannituba samal ajal kasutada.


5. Liuguste ukse lüliti järgi jagatakse duširuum liugurite tüübiks, liigendiliigiks ja kokkuklapitavaks. Liuguksed ja hingedega liuguksed on ruumi säästmiseks lihtsamad. Seetõttu peab selle sõltumatu maastiku valimiseks põhinema duširuumi valikul vastavalt oma vannitoa omadustele.