Kuidas valida köögisegisti

- Jun 28, 2019-

Esiteks saab köögisegisti pöörata 360 °.

Kasutamise lihtsustamiseks peaks köögisegisti olema kõrgem ja väljalaske pikkus olema pikk. See on kõige parem venitada üle äravoolu ja mitte pritsida. Kui köögis on kuum vesi, peaks ka kraan olema kahekordne. Erinevate kasutusvajaduste rahuldamiseks on enamik köögisegistitest võimeline täitma kraani korpuse vasakut ja paremat pöörlemist, samal ajal kui kraaniosa, tõmbekraan võib kraanist välja tõmmata ja hõlbustada puhastamist kõikidele valamu nurkadele , puuduseks on see, et see välja tõmmatakse. Segisti hoidmiseks tuleb käsi vabastada. Mõned segistid võivad pöörata üles ja alla 360 °.

Teiseks, kui rahalised vahendid seda võimaldavad, eelistatakse roostevabast terasest materjali.

Köögisegisti on tavaliselt valmistatud messingist, mis on turul kõige tavalisem puhasvask. Kuid tänu köögikeskkonna omadustele ei ole puhtad vask-segistid tingimata parim valik. Kõik puhtad vasksegistid on kaetud väliskihi külge ja plaadistuse eesmärk on vältida messingist korrosiooni ja roostet. Köögis on palju suitsu, ja käte pesemine nõudepesuvahendites nõuab tihti kraani puhastamist. Kui puhastamine ei toimu õigesti, kahjustab see tõenäoliselt kraaniplaati, põhjustades kraani korrosiooni ja roostetamist. Kui soovite valida täisvaskköögisegisti, veenduge, et sellel on suurepärane pinnakate, vastasel juhul põhjustab see kergesti segisti rooste ja korrosiooni.

Nüüd kasutavad mõned tootjad kraani valmistamiseks kvaliteetset 304 roostevabast terasest. Võrreldes puhta vasksegistiga on kõrgekvaliteedilisest roostevabast terasest kraanist pliivaba, happekindel, leeliskindel, mittesöövitav, kahjulike ainete vabanemata ja ei saastata kraanivee allikat. Omadused. See on köögis joogivee jaoks väga oluline; ja roostevabast terasest kraan ei pea olema elektrolüüsitud, see on väga roostevaba ning selle kõvadus ja tugevus on rohkem kui kaks korda kõrgemad kui vasktoodetel, mistõttu on see väga mugav puhastada. Kuid roostevabast terasest töötlemise raskuste tõttu on praegusel kõrgekvaliteedilisel roostevabast terasest segistil tavaliselt suhteliselt kõrged hinnad, millest igaüks maksab üle 300 jüaani.

Kolmandaks peame pöörama tähelepanu sellele, kas otsik võib hoolitseda valamu mõlema poole eest.

Ostmisel pöörake tähelepanu basseini ja segisti pikkusele. Kui köök on kahekordne bassein, pöörake tähelepanu sellele, kas düüsi pikkust saab pöörata mõlema poole valamute eest hoolitsedes. Nüüd on enamik köögisegisteid võimelised täitma kraani korpuse vasakut ja paremat pöörlemist ning kraaniosa, tõmmake tüüpi kraan võib kraanist välja tõmmata ja hõlbustada puhastamist kõikidele valamu nurkadele. Puuduseks on see, et kraan välja tõmmates tuleb see vabastada. Ainult käsi kraani hoidmiseks.

Neljandaks, sellel on kaltsineerimissüsteem ja tagasivooluvastane süsteem.

Kaltsineerimissüsteem: Kaltsium sadestub nii dušipeas kui ka automaatses puhastussüsteemis. Sama juhtub ka kraaniga, kus kogub räni. Integreeritud õhupuhastil on kaltsineerimissüsteem, mis takistab ka seadme sisekõvenemist.

Tagasivoolusüsteem: see süsteem takistab määrdunud vee tõmbamist puhta veetoru sisse ja koosneb materjalikihist. Tagasivoolusüsteemiga varustatud seadmed märgistatakse pakendi pinnal DVGM-iga.