Kuidas valida vannitoa WC uks? Mis on parem

- Jan 28, 2019-

Vannituba on koht meil võtta vanni, vaid ka koht, kus me tavaliselt vetsu minna, et me sageli märg ja kuiv valdkondades. Niisiis, kuidas me valime WC uks? Millist stiili on parem?

Raamitud VS raamita

WC uks on jaotatud välimine raam ja saab jagada kahte tüüpi: raamitud ja raamita. On sõnastatuduksi, raami materjali on peamiselt alumiinium või titaan alumiinium, mis on säästlikum stiilis, kuid tõttu struktuuriliste paksude joontena, on lihtne tekitada visuaalne jagunemine ja surve.

Seevastu raamita uks on kaasaegne ja kerge disain. See on traditsiooniline raami materjali. See on fikseeritud metallist hoovad ja hinged. See on puhas välimus ja kaasaegne tunne. See võib hoida ruumi. Läbipaistev ja kerge, kuid hind on suhteliselt kõrge.

Lükanduks VS pöörduks

Tavaolukorras, WC uks võib jaotada kahte liiki: sliding uks ning ukseava avamine meetodil. Ostmisel, on soovitatav kaaluda suuruse ruumi avamine liigi määratlemiseks. Kui vannituba on piiratud, lükanduks tüüp võib säästa ruumi; teine on esi avamine tüüp ja sisemine lükanduks sobib vannitoa põrandad mõned. See ei istu tegevuse ruumi ega satuks tilga veega sattumist kuivas kohas; anti extra push meetod nõuab piisavalt ruumi kasutamise ebamugavust.

Disain WC uks vastavalt kuju Dušš toas

Üks sõna

Üherealine WC uks on Viimane Kosmos-säästmise. Seda saab kombineerida kahe uksega, kolme uksega või push gate kujundada vastavalt nõuetele. Isegi väike ruum saab realiseerida unistus eraldada märg ja kuiv vannituba.

L tüüp

L-kujuline WC uks luua ruumi nurka kasutamine ka ühise stiilis turul. Läbipaistev klaas materjali saab teha visiooni ning muretsemata ruumi rõhu.

Kaare tüüp

Kaardus lükanduks kasutatakse ukse tükk disain. Voolujooneline arc kuju ei istu liiga palju ruumi ja välimus on lihtne ja ilus. Valik on piiravam ja reisijatel meetod põhineb peamiselt track lükanduks.

Pentagon

Viisnurkne duširuumi, tuntud ka kui diamond Dušš toas, on varustatud klaasist lükanduks keskel ja klaasi kasutatakse mõlemal küljel sahtel. Skaala on suhteliselt suur, nagu teemant lõikamine kuju, helde ja kaasaegne, ja parandab vannitoas ruumi tekstuur. .

Vanni tüüp

Lisada WC uks otse vanni, saate luua vannituba funktsioon, vann ja dušš ala. Ruumi on paindlik ja mitmekesine, mis on üsna praktiline saab kontrollerile.

Kohal on Xiaobian kõigile tutvustada erinevaid uksi võrdlus, saate valida kõige sobivam WC uks vastavalt tegelikule olukorrale!