Kuidas osta duširuum?

- Jun 03, 2019-

Kuidas osta duširuum?


1. Ära unusta hinda. Kindlasti osta tooteid, mis on tähistatud üksikasjaliku tootmisettevõtte nime, saidi ja kauba sertifikaadiga. Duširuumi peamine materjal on karastatud klaas ja auto karastatud klaas on parim. Karastatud klaasi kvaliteet varieerub suurel määral ning võltsitud ja halvema karastatud klaasi puhul on oht suureks ohuks. Mõned tootjad vähendasid kulusid, et toota kulusid, et vähendada kulusid, mis on varjatud ohtu igaühe ohutusele. Seetõttu peame duširuumi valimisel pöörama tähelepanu sellele, kas klaasi nurgas on 3C sertifikaat. Karastatud karastatud klaasil on ühtlane karastamine, tugev löögikindlus ja hea läbilaskvus.


2. Alumiinium, riistvara tarvikud


Duširuumi karkass on tavaliselt valmistatud alumiiniumisulamist. Riiklik standardpaksus on 1,2 m, parem kui 1,2 m, nii et ust ei ole lihtne deformeerida. Raami kasutatakse alumiiniumisulamist või ABS-konstruktsiooniga plastprofiile, vältides klaasekraanide vedamiseks mõeldud juhtrööbaste ja väikeste liitmike kasutamist, et vältida roostetamist. Samal ajal pöörake tähelepanu sellele, kas kuullaager on paindlik, kas uks avaneb ja sulgub mugavalt ja kergelt, kas raamikomplekt on valmistatud roostevabast terasest kruvist ja muudest lisatarvikutest. Raamita duširuum peab pöörama tähelepanu ka veekindla lindi hermeetilisuse kontrollimiseks ning riistvara ja klaasi vaheline pesemine on hea, duširuumi hermeetilisus võib olla külmkapi tasemeni parem.


3. Šassii valik


Duširuum on jagatud kahte tüüpi: kõrge basseini ja madala basseini. Silindriga saab istuda, mitmeotstarbeline silinder, pesu, vesi jne. On puudused liiga kõrged, juurdepääs ja kanalisatsiooniprobleemid. Seevastu madal bassein on lühike ja hind on madalam kui kõrge bassein. Šassii tekstuuril on akrüül, tehiskivi, marmor ja nii edasi. Tehiskivist šassiil on hea tekstuur, korrosioonikindlus, lihtne puhastamine ja pikk kasutusiga.


4. Vt hooldus- ja müügijärgset teenindust.