Kuidas reguleerida raamita duširuume

- Jul 20, 2018-

Kuidas reguleerida raamita duširuume


Mida sa vajad

1. Ehitajate väljak

2. Väikesed puidust või kummist kiilud (kaks) või puidust värvitegurid

3. Alleni võti

4. Liim

5. Mõõdulint

Paljudel inimestel on raskusi kehvade duššuste uksega, mis on halvasti kinnitatud või paigaldatud. Kui   uks on uus , nende probleemide kõige tavalisem põhjus on see, et raamid või põrandad ei ole ruudu või taseme. Enamik eelnevalt valmistatud raamita uksi on reguleeritavad umbes poole tolli võrra, mis aitab teil veidi ebaühtlast seina. Vaadake, kuidas saate neid seadistusi või muid võimalusi oma uste paigutamiseks määrata.

frameless shower door

hinged shower cabin

square shower booth


1. samm - avastage, kus probleem on

Võtke oma ehitajad välja ja kontrollige, kas duši raam on joondatud õigesti. Kui raam on liiga vertikaalsest eemal , on ainsaks paranduseks kasutada erinevat ust või eemaldada plaadid ja teha need ümber. Kui raam on vaid väike väljapääs, saate ukse reguleerida või klambreid reguleerida.

Kas põrand on korter? Jällegi võib tekkida vajadus põrandakate uuesti teha, kui soovite tõesti raamita ust. Kui klaasuks on äsja alustanud maapinda, kuna see on kiiged, on tõenäoline, et klambrid on töötanud veidi lahti, kui põrand on probleem.

2. samm - reguleerige ust            

Enamik duširuumi firmad nõuavad teilt umbes 50 dollarit, et uksed kohandada, kuid see on lihtne töö, mida saate ise teha, eriti kuna mõningaid uksi tuleb kohandada rohkem kui kord aastas.

Avage uks kergelt ja asetage kiilud alla, nii et kaalu toetatakse. Klambrid kinnitatakse tavaliselt klaasi külge kuuskantvõtme abil. Vabastage ülemine hing ja alumine osa, kui klaas ei ole selle vastu. Seejärel suruge uks tagasi ukse vastu, kuni see on tugevalt kinni.

3. samm - pingutage liigendklambrit          

Enne hinge klambri pingutamist suruge selle alla mõned liimid. Vajadusel eemaldage liigend, et võimaldada liimi pealekandmist. Kontrollige uuesti, et uks sobiks ilma tühimikuta ja puhastage üleliigse tihendi. Kui liim on kuivanud, saate kiilud eemaldada ja ukse testida.

4. samm - kolmanda liigendi paigaldamine

Kui leiate, et teie uks vajab tihti kohandamist, võib juhtuda, et kolmanda liigendi lisamine keskele parandab probleemi.

5. samm - reguleerige saaki

Mõnikord on püük vaja kohandada. See on isegi lihtsam kui ukse ise reguleerimine. Saak on tavaliselt paar kruviga kinni ja kui need kruvid lahti keerata, siis saate seda reguleerida, nii et sulgemine ja avamine on väike. Sõltuvalt saagi tüübist võib tekkida vajadus lisada natuke määrimist, et see lakkuks. Magnetipüüdja peab ilmselt lihtsalt üles või alla seadistama.

Kui uksel on kõva koputus ja hing on kahjustatud või väänatud, peate võib-olla ostma uue uksekomplekti või paigaldama uued hinged. Teisest küljest, kui teie raamita uks jookseb raudteel, peaksite kontrollima, et rööpa ei ole painutatud ega täidetud juuste, saastega jms.

Alustage alati lihtsaimatest lahendustest, et saaksite probleemi lahendada enne põranda või seinte ümberplaatimist. Õigesti paigaldatud raamita dušiuksed annavad teie vannitoale kaasaegse ja ebakindla stiili väljanägemise.