Kuidas oleks kogu perekonna kaunistamiseks mõeldud duširuum?

- Jun 03, 2019-

Kuidas oleks kogu perekonna kaunistamiseks mõeldud duširuum?


1. Kogu duširuum on varustatud automaatse puhastamise funktsiooniga. Dušides ei pea te seda ise tegema, kuid saate nautida duši mugavust. Üldist duširuumi võib öelda, et see on supelravi arengusuund, mis parandab suuresti inimeste ujumiskogemust, nii et suplemine on muutunud puhkuse ja vaba aja veetmise viisiks. Kogu duširuumis on kolm osa: saun, dušš ja füsioteraapia. Saunasüsteem eraldab peamiselt auru läbi duširuumi allosas paiknevate sõltumatute aurutugede ja võib ravimitesse kanda ravimeid, et nautida meditsiinilise vanni tervishoidu, et saavutada tervishoiu eesmärk.


2. Kogu duširuumi funktsioon hõlmab ka kõiki mugavaid massaaže. Kujutage ette, kui nauditav on pärast päeva tööd vannis mugav vann. Kogu duširuumis on palju massaaže. Massaažiefekt saavutatakse veesamba rõhureguleerimise, auru ja nõelravi abil.


3. Oma multifunktsionaalsuse tõttu on vannitoa üldine disain keerulisem, kaotades seega paindlikkuse. Lisaks on vannitoa suurus suurem, mis toob endaga kaasa vanurite ja laste elu ning tekitab isegi vannitoa kasutamise käigus kahju.