Kuidas oleks kogu duširuum?

- Jun 03, 2019-

Kuidas oleks kogu duširuum?


Viimastel aastatel hakkasid inimesed tervitama kogu duširuumi. Just tänu sellele ilmuvad tänapäeval turul mitut tüüpi duširuumid. See muudab paljud tarbijad ka teadmata, millist tüüpi duširuumi valida. On ka tarbijaid, kes ei tea duširuumi tüüpi, nii et alati on pärast kaunistamist alati ebapiisav olukord. Järgmine, kuidas on üldine duširuum? Lisaks üldistele duširuumide kaunistamise küsimustele, mis vajavad kahte aspekti, et anda teile mõned soovitused.


1. Sõltumatu suplusruumi saab jagada. Enamik Hiinas asuvate eluruumide tualetitest ja tualettidest on omavahel ühendatud, seega on mõistlik valik integreeritud duširuumi paigaldamine. See võib luua suhteliselt sõltumatu suplusruumi, vältida suhtlemist ja hõlbustada igapäevaelu.

2. Säästa ruumi. Mõnedel perekondlikel vannitubadel on väiksem ruum ja nad ei sobi vanni, samas kui kogu duširuum võib säästa palju ruumi.

3. Kuiva niiskuse eraldamine. Duširuumiga, kui kasutate dušiotsikut, ei pruugita vett välja. Kogu vannitoa põrand oli märg. Hoidke soe. Talvel võib integreeritud duširuumi kasutamine ka soojusisolatsiooni mängida. Veeaur koguneb kitsasse ruumi, nii et soojus ei haju kiiresti, mistõttu inimesed tunnevad end väga soojana. Ja kui vannituba on suur ja puudub üldine duširuum, isegi kui seal on küte, tundub sageli väga külm. Dekoratiivne. Üldine duširuum on rikkaliku kuju ja heleda värviga. Lisaks suplusfunktsioonile on see ka hea kaunistus.