Klaasi ukse põranda vedru asendav klaasuks:

- Jun 03, 2019-

Klaasi ukse põranda vedru asendav klaasuks:


1. Kõigepealt tuleb klaasuksel asuv võileib eemaldada kruviga ja seejärel tuleb klaasuks tõsta. Eemaldage kruviga põrandavedru ülemise nelja kruvi ja eemaldage seejärel põrandavedru. Seejärel registreerige klaasukse põranda vedru kõrvalekalle väärtus ja märgistage standardpositsiooni ristjoon kohas, kus uus põrandavedru tuleb välja vahetada.


2. Seejärel tõmmake kahjustatud maandusvedelik ja ümbritsevad sooned välja ja pühkige järelejäänud tuhk niiske lapiga kohe pärast puhastamist. Seejärel pintsli ümber kaevu banaani veega, et see märjaks ja harjata üks kord tavalise tsemendi läga või liidese abil.


3. Pange uus maandusvedru asendisse vastavalt tähistatud ristlõikepositsioonile ja kinnitage selle ümber väikeste puidust kiiludega. Kõrged ja madalad positsioonid on vooderdatud erineva tugevusega terasest peaga.


4. Segage 1:15 tsement vastavalt nõudele, jäme liiv "kuiva kõva tsementmördiga", kuivuse aste põhineb käsitsi niiskuse tunsel, liiga märg, et mängida vahetu fikseeritud jahvatatud vedru rolli ja seejärel täita pesa- ja pitekihi kihtide korral tuleb vasara ja terase masoniga täitmisel täita vedru asukohta reaalses tööprotsessis hierarhiliselt, kui on olemas nihke nähtus, reguleerige seda igal ajal.


5. Kalapüük haardub pärast täitmist lamedaks, kuni see on maapinna tasemel. Seejärel silub silinder väikese veega ja vasar jääb ellu. Kui on olemas põrandaplaadi kiht, kui karedale pinnakihile valatakse õhuke tsemendi läga kiht, võib põrandaplaadi kiht olla inkrusteeritud.


6. Enne ja pärast kontrolli lõppu ei ole vasakul ega paremal vigu, kõrgeid ja madalaid kõrvalekaldeid jne. Katke see plastikust kangaga, et vesi kaotaks.


7. Järgmine samm on paigaldada uus põrandavedru, mis on sama mis paigaldamismeetod. Kui te ei suuda seda ise teha, peate paluma kellelgi teid aidata.


Need on sammud klaasukse põrandavedru asendamiseks. Kui suudame selle õigesti paigaldada, saab seda hästi kasutada. Kui esineb kõrvalekaldeid, mõjutab see klaasukse lülitit. Eespool on see, mida Xiaobian teile tõi. Loodan, et see võib teid aidata.