Klaasi puhastamise meetod

- Jun 03, 2019-

Klaasi puhastamise meetod


Kõigepealt tahaksin tutvustada suhteliselt lihtsat kodune klaasipuhastusmeetodit. See tähendab, et klaasi puhastamisel kantakse nõudepesule teatud kogus äädikat ja seejärel puhastatakse OK. Loomulikult on see meetod suunatud peamiselt köögi vähem rasvastele aladele, kui köögi klaasil on rasvane värvus paksem, seda meetodit ei saa kasutada, kuid ärge muretsege, lisage rasva klaasipuhastusmeetodi lahendus.


Köögiakna klaas kogub alati paksu õlivärvi, kuidas me ei saa seda puhastada? Lihtne ja lihtne klaasipuhastusviis ütleb kohe, et peamine põhjus on puhastada puhastit ühtlaselt ja põhjalikult rasvases klaasis ning seejärel kleepida kile sellele. Peamine põhjus on see, et klaasakna õlivärv muutub pehmeks, oodake 10 minutit. Pärast seda rebige kile maha ja pühkige see rätiga. See on lihtne ja mugav.


Kui klaasile koguneb teatav kogus mustust, siis on üldiselt keelatud klaasi pühkimine niiske lapiga. Tolmu on lihtne saada. Klaasi puhastamise meetod on klaasi mõlema poole pühkimine pühkida ja niiske puhastada, kõigepealt niiske lapiga, seejärel kastke väike kogus valget veini kuiva lapiga, seejärel pühkige klaasi jõuliselt, et klaas saaks olla puhas ja särav.