Köögisegisti struktuuri ja põhimõtte üksikasjalik selgitus

- Sep 25, 2019-

Mis on koduköögis olev kraan? Mida me tavaliselt näeme, on kraani välimus. Mis on kraani sees peidus? Vaatame köögisegisti põhimõtet.

Segisti struktuur

Köögisegisti struktuuri ja põhimõtte üksikasjalik selgitus

Konstruktsiooni järgi saab kraani jagada ühe-, topelt- ja kolmetüüpi kraanideks. Lisaks on ühe käepidemega ja topeltkäepidemed. Ühendatud tüüpi saab ühendada külma veetoru või kuuma veetoruga; topeltühendusega tüüp suudab ühendada korraga kaks kuuma ja külma toru ning seda kasutatakse enamasti vannitoa kraanikausi ja kuuma veevarustusega köögivalamu kraani jaoks; kolmekordne kuum ja külm vesi eemaldatakse. Torust väljaspool saab seda ühendada ka duššipeaga, mida kasutatakse peamiselt vanni kraaniks.

1, kraanipool

Kraanipool on kraani elujõuline element, mis määrab suuresti kraani kvaliteedi ja tööea. Segistipoolil on peamiselt keraamiline klapisüdamik, kuulventiiliga südamik, roostevabast terasest klapisüdamik ja kummist klapisüdamik. Nende hulgas on keraamilise klapi südamik praegu parim ning mesilasel on hea jõudlus ja füüsiline stabiilsus. Tüüpilise keraamilise pooli kraani saab kasutada 5-10 aastat.

2, kraani põhiosa

Kraani põhiosa viitab torukorpusele, mis on peamiselt valmistatud pronksist, kuid see on asendatud messingiga. Kvaliteetse kraani vase sisaldus on üle 85%. Imporditud segisti põhiosal pole põhimõtteliselt poore ja kodumaisel kraanil puudub imporditud Huashengi teooria surve- ja kulumiskindlus hinnoprotsessi mahajäämuse ja pinnaliiva töötlemise piiratuse tõttu.

3, kraani sisemine struktuur

Kuuma ja külma veekraani sisemine struktuur koosneb peamiselt hanekaelast, loputustorust, tihendusrõngast, alumisest pakkekastist ja ühendavast kesktorust; kuuma ja külma veega kraaniklapil on kaks külma ja kuumuse auku ning sellel on tihendusrõngas, mis tagab tihenduse toimimise, ventiil Tuum juhib peamiselt kahe augu avamist ja sulgemist ning põhitöö kontrollib keraamika tükk sellest.

Köögisegisti põhimõte

Köögisegisti struktuuri ja põhimõtte üksikasjalik selgitus

Köögi kraan koosneb peamiselt spiraalklapi südamikust, mis tugineb peamiselt klapivarre pöörlemisele ja mida niit nihutab, et saavutada vee sisselaskeava avamise ja sulgemise efekt.

Klapi varre pööramisel on keerme haardunud, nii et klapi südamiku tihendusots liigub edasi ja taandub. Kui me keerame klapi korgi kinni, on vee sisselaskeava suletud ja vee väljalaskeava asukoht suletud ning vee väljalaskeava suletakse klapi südamiku tihendusotsaga. Külma ja kuuma vee vahelduvuse saavutamiseks.