Igapäevane duširuumide valik

- Apr 13, 2017-

Akrüül lehed: põhiliselt vaadake akrüülist lehe läike ja seljavalu paksust. Otseses valguses, hea akrüülist lehe metalli vältimise mõju, valguse läbilaskvus ühtlaselt, käte tunde, hea materjali tekstuur paks, ei ole lihtne deformeeruda. Pallid, rihmarattad ja hinged mõjutavad otseselt toodete tavapärast kasutamist, head rihmarattad ja hinged, libistades ja sujuvalt lülitades, müra väikesed, vaskmaterjalid, suurte tootjate kaubamärkidel on tavaliselt oma patenteeritud rihmaratas ja hingekujundus.

Ohutus: klaasmaterjaliga saab jagada tavaliseks klaasiks ja karastatud klaasiks, tavaklaasist odavam kasutada ohtlikku, rohkem tempermalmist klaasi, vähemalt 5 mm karastatud klaasi, millel on tugev vastupidavus löögimugavusele ja mida pole lihtne murda. Tugev klaasi ohutus on üldiselt tugevdanud identifitseerimismärgistust CCC.

Veekindel: Mitmekülpne märg ja kuiva eraldamine, arvestage liigeste tihedust. Saastumise vältimiseks tuleks kasutada hermeetilisi liimibaasid.

Praktilisus: Vannitooted pööravad tähelepanu kollokatsiooniefektile, mitte lihtsale jälitustööle, kunagi parim stiil, kuid seal on kõige klassikalist stiili.