Vannituba kaunistamiseks on vaja tähelepanu pöörata?

- Jun 03, 2019-

Vannituba kaunistamiseks on vaja tähelepanu pöörata?


1. Ventilatsioon, vannitoa sisekujunduses, peame pöörama tähelepanu siseruumide ventilatsiooni säilitamisele, vastasel juhul ei saa vannis tekkivat lõhna ja lõhna hajutada, põhjustab siseõhu hägusust, mõjutades seeläbi kasutajate tervist. Kui vannitoa ruum on väike, saab siseruumide ja väliskeskkonna õhu liikumise tagamiseks vahetult valida ka aknasse vahetatava ventilaatori.


2. Maandage gradiendiga, et tagada vannitoa sujuva veevoolu tagamiseks vannitoa põranda kaunistamisel mõningane gradient. Vastasel juhul on vannitoas lihtne toota vett, mis toob elanikele tarbetuid probleeme ja probleeme ning toob kaasa teatud majanduslikke kahjusid.


3. Circuit-jaotus. Vannitoas, mis on sageli veega kokkupuutes, peaksime pöörama tähelepanu elektrijuhtmete ja torude paigaldamisele. Vastasel juhul on kerge tõrkeid ja lühis probleeme. Kui see on tõsine, põhjustab see ka võimalikke ohutusprobleeme. Ühendusi ja polte ei tohiks otseselt kokku puutuda ning lambid ja lülitid tuleb kasutada ka ohutuskaitsega, et suurendada elektrienergia kasutamise ohutust.


Eespool on vannitoa sisekujundus, kuidas teha hea väljanägemise mõningast seotud sissejuhatust, artikkel ütleb teile väga selgelt, saame õpetada teile ülaltoodud asju, mida praktikas rakendatakse, saate paremini vaadata vannitoa disaini ja teada, mida vannitoa sisekujunduse kaalutlused, siis võib meie vannituba kaunistav insenerimeeskond neid asju panna. West märkas seda ise.