Hoiatused integreeritud duširuumi kaunistamiseks?

- Jun 03, 2019-

Hoiatused integreeritud duširuumi kaunistamiseks?


1: Vannitoa ala otsustab kogu duširuumi kuju? Kogu duširuumi kuju on üldiselt sümmeetriline kaareventilaator, ruudukujuline, teemant, tõmmatav uks, kokkuklapitavad uks, pöörleva võlliga uks jne. Nurgakirjelduse tüüpi iseloomustab kasutusmäära suurendamine ja piiratud vannitoaala parem kasutamine. See on rohkem rakendatud stiil. Duširuumi kuju tuleks valida vastavalt vannitoa suurusele ja trendile. Nüüd saab turg osta väikese lahutamatu duširuumi (1 meeter korrutatuna 1 meetriga) vajavad ainult 4-5 ruutmeetrit tualetti. Kahekordse duširuumi (1,5 meetrit korrutatuna 1,5 meetriga) paigaldamiseks on vaja umbes 10 ruutmeetrit tualetti. Ruumi kõrgus ei tohi olla väiksem kui 2,2 meetrit. Tarbijad ei peaks mitte ainult pöörama tähelepanu ruumi suurusele ja kõrgusele, vaid ka pöörama tähelepanu mõõtmisele ja planeerimisele enne põhilist kaunistamist.

Märkus 2: Kas sa ei saa osta „Kolm midagi” tooteid? Kogu duširuumi peamine materjal on karastatud klaas. Karastatud klaasi kvaliteet on väga erinev. Autentses karastatud klaasis on ebamäärased mustrid. Duširuumid tuleb osta tavapärastest kanalitest, olenevalt kaubamärgist, mitte ahne hind. Mõned neist on märgistatud kõrgekvaliteedilise duširuumiga, mis on ilus ja millel on palju funktsioone. See on tõesti "kolme-midagi" toode. Mitte ainult ei ole lihtne rooste, vaid ka see ei saa heitgaasi kuum gaas, isegi klaas lõhkeb.

Märkus 3: Aurufunktsiooniga duširuumi garantiiaeg? Auru funktsiooniga integreeritud duširuumi ostmisel tuleb tähelepanu pöörata auru ja arvuti juhtseadmele. Kui auru mootor ei katkesta, ei pruugi see katkestada. Lisaks on duširuumi põhiosaks arvuti juhtpaneel. Kuna kogu duširuumi funktsiooniklahvid on arvuti plaadil, siis kui arvutiplaat läheb valesti, ei saa kogu kogu duširuum aktiveerida. Seetõttu peame ostmisel küsima auru- ja arvutiplaadi garantiiaega. Tähelepanu 4: Kas šassii paneelid on keskkonnasõbralikud? Duširuumi šassii on valmistatud klaaskiust, akrüülist ja teemandist. Teemantide vastupidavus on hea ja mustuse puhastamine on mugav. Praegu on kogu duširuumis kasutatavad põhipaneelid akrüül. Kui akrüülplaadi tagakülg erineb ees ja karm, kuulub see akrüülplaatile. Mõned inimesed usuvad, et mõnedes komposiitakrüülpaneelides kasutatavad klaaskiud sisaldavad formaldehüüdi, mis on kergesti põhjustatav õhusaaste.