3 suurt duširuumi kasutamise eelised

- Apr 13, 2017-

Esimene, duširuumi rohkem San kui vann

Enamik turul vanni tehakse orgaaniliste tekstiilriie, nimelt akrüül, rikas modelleerimine, kerge kaal, hea läikega, madal hind, soe mõju, see on suurimaks müügiargumendiks. Pind on kalduvus määrdunud, vee ja heli eriti suur. Ja akrüül vann kasutamist üle 3 aasta põhilised hammastest, see on tavaline. Kuid teine selline varjatud vann on lihtne, sest juuksed ja muid asju põhjustab ummistus, remont ebamugavusi. ja Tak fai duširuumi võtab karastatud klaasist, 304 roostevabast terasest ja puhas vask komponente, suhteliselt lihtne puhastada, ei jäta sanitaar nurgad.

Teiseks dušš säästate vett ühe kui vanni

Sest vannis on esimest korda veega, Saun on ka vaja panna pidevalt kuum vesi, Saun pärast pestakse uuesti, rohkem vee vajadust. Dushiruum koos suhteliselt kiire, säästa aega, dušš pärast otsese veega loputada Dušš toas, mugav, Kiire, võrreldes provintsi vesi.

Kolmandaks acupoint "Massaaž"

Kasutamist vee surve Massaaž, auxiliary power kaalu alandava toime saavutamiseks. Puista lilled suurim outlet kaugus keha soovitatav 10-15 cm. Dušš keskenduda keha rasva rohkem osa leostumist, parim viis on kuuma ja külma vee vaheldumisi parem. Iga kord, kui dušš nõudma seda teed kasutada, saate muuta rasva osa võtta dušš, väsimus kui sihikindlus võib saavutada qingshenjianfei mõju keha. Sihvakas jade sõrmega, sa oled väga ilus, duši massaažiga aidata oma. Tahad kaalust alla, samal ajal on hea nahk, saab ühtlaselt kaetud kehakreem saun ja siis alt algust Massaaž.